IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

118 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Closed TopicStart new topic
> Topic cu mesaje spam, Cine mai face spam pe elady.ro
Ana Maria
post Nov 16 2006, 02:02 AM
Post #41





Musafir






QUOTE(kalua @ Nov 15 2006, 03:47 AM) *
Ana Maria, se pare ca articolul asta e scris pentru americani si tradus din aceasta limba (de ex.: in Europa fructoza este extrasa din trestie de zahar sau din sfecla de zahar). (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Iar mie, una, teoria cu caloriile mi se pare depasita si poate functiona doar daca n-ai tinut vreo dieta in viata ta.


Ciudat ca spui asta tinand cont de multimea de produse ce au intrat pe piata romaneasca. Iar daca ai fi citit totusi articolul ai fi vazut ca articolul nu vorbeste nici pe departe despre teoria cu caloriile ci prezinta o alta viziune. Insa ceea ce este foarte straniu pentru mine, si este prima data cand mi se petrece asa ceva, (si am intrat pe ceva forumuri la viata mea) este ca iarasi ai sters link/ul catre articol. Este de-a dreptul amuzant modul in care incerci "cu forta" sa "nu duci vizitatori altora". De ce iti este frica? Ca intrand pe forumul de pe elady poate unele dintre noi vom gasi ceva interesant? Ar trebui sa ai mai multa incredere pe viitor in statornicia celor care viziteaza forumul elady... Oricum, o ultima incercare pentru cele care vor sa citeasca acest articol. dati cautare pe Google dupa titlul lui: "Obezitatea – o noua epidemie mondiala". Il veti gasi pe site-ul revistei EDITAT.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 16 2006, 02:11 AM
Post #42


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Ana Maria, te invit sa mai citesti o data regulamentul.
Nu de alta, dar se pare ca esti venita la racolat vizitatori.
In fetele de pe elady am incredere ca in mine insami. Si cu "sopirle" de-astea sa stii ca nu tine.
In cei nou veniti chititi sa posteze linkuri peste linkuri, nu. Mai ales cind intra si viziteaza numai topicul deschis chiar de ei si nimic altceva.

Sint caruta de firme care fac promovare web. Incercati sa ii contactati daca e musai sa aibe revista vizitatori.
Dar sa stiti ca nu sint gratis serviciile respective.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dana
post Dec 9 2006, 05:21 PM
Post #43





Musafir






QUOTE(mdc2212 @ Jan 8 2006, 01:54 AM) *
ce situri stiti unde sa pot vedea diverse modele de sifonier/pat cu preturile aferente? (pt BUcuresti)

Merci!



mdc gasesti lucruri dragute si la preturi destul de rezonabile la Staer... site-ul: EDITAT=PR
Cred ca le poti vedea la Media Galaxy Colentina(asta e de verificat... nu stiu daca am retinut corect)

Bafta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danielaa
post Dec 28 2006, 10:44 AM
Post #44


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 2
Joined: 28-December 06
Member No.: 907



Bijuteria mea preferata am cumparat-o de curand de pe EDITAT. E o bratara de argint cu chihlimbar de care m-am indragostit de cum am vazut-o pe net. Normal ca nu m-am putut abtine si am cumparat-o..acum ma tot uit la ea all day..cat de frumoasa e! (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/tongue.gif)

Reclama este strict interzisa pe forum.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post Dec 28 2006, 10:50 AM
Post #45


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Daniela, te rog sa citesti regulamentul inainte de a face reclama!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Adellina
post Jan 5 2007, 02:58 AM
Post #46


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 13
Joined: 2-January 07
Member No.: 922



Fetelor! in insomniile mele si goana disperata dupa solutii antiacneice, am dat peste un site, o asa-numita carte electronica in care sunt scrie ff multe chestii super interesante.Pe care fiecare din noi le stia sub o forma sau alta: ca uleiurile hidrogenate(uleiul de floarea soarelui, cel de soia, de masline si care mai sunt, care se gasesc in mai toate alimentele "gustoase", sunt total contraindicate pt acnee, precum si lactatele si dulciurile!Suna groaznic, stiu, dar nu credeti ca e posibil sa fie si adevarat? Si poate va intrebari, de moment ce e adevarat, de ce 90% din alimente contin produse toxice pt organismul nostru si cu toate astea sunt atat de bine vandute?Raspunsul este simplu: Pt profitul firmelor care le produc!(ASta nu e de la mine, am citit`o acolo, dar pare destul de logic, nu credeti?) Eu zic ca merita incercat.Mai ales ca pretul e doar 200.000.Daca intrati pe site, va da si o varianta demo, pe care eu am citit`o cu sufletul la gura si sincer, imi place cum e scrisa (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/smile.gif)

asta e site`ul: EDITAT

Si MichelleMary, in ce priveste Roaccutane...am vrut sa mi`l cumpar si eu scumpa, dar ma temeam de fix efectele secundare pe care le ai tu! In aceasta carte scrie CLAR ca acest medicament este ucigas! iti distruge organele interne, fatza, si sistemul nervos, provocand halucinatii de tot soiul.El fiind recomandat in special pt bolile psihive severe!Si produce niste ravagii de care poti sa nu scapi niciodata (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/sad.gif) .Se zice ca e suspectat ca fiind cauza mai multor sinucideri si efectele lui secundare sunt cu mult mai distructive decat cele benefice! daca as fi in locul tau, as intrerupe utilizarea lui inainte de a fi prea tarziu.. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/sad.gif)

Fetelor, acordati`va 5 min din timpul vostru, si rasfoiti carticica electronica, ca eu zic ca merita ! Chiar maine am de gand s`o comand, pt ca 200 000 inseamna nimik pe langa toti banii pe care i`am bagat in cosmetice si tratamente ani de`a randul.

Va pup pe toate si astept parerile voastre (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/kiss.gif)

This post has been edited by ala80: Jan 5 2007, 10:23 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 5 2007, 10:31 AM
Post #47


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Adellina, am sa te rog sa nu mai postezi linkuri catre siteuri ca cel pe care l-ai postat in ultimul mesaj.
In afara de faptul ca incalci regulamentul, siteuri ca acela nu sint de incredere, exista cu sutele de mii pe net si nu sint create decit pentru profitul alora de le au.
Merg pe sistemul folosit la "cumpara cartea care te invata cum sa devii milionar peste noapte nefacind nimic".
Mai mult, siteul nu are datele de contact ale proprietarului, nu se spune cine e in spatele lui, fie ca e persoana fizica sau juridica - total ILEGAL), nu se spune daca taie factura fiscala pentru serviciile pe care le ofera.
Si as putea pune pariu ca ai aflat de el dintr-un email spam pe care l-ai primit
Go to the top of the page
 
+Quote Post
caburana
post Jan 6 2007, 11:36 AM
Post #48





Musafir






exista un antiperspirant in romania care reduce substantial transpiratia excesiva. antiperspirantul se numeste "maxim" si este foarte eficient. contine clorhidrat de aluminiu, nu contine alcool. rezultatele sunt remarcabile. incercati! este un produs fabricat in statele unite si aprobat de fda si de ministerul sanatatii de la noi.
EDITAT

This post has been edited by Diana: Jan 6 2007, 12:28 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 6 2007, 12:30 PM
Post #49


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Caburana / Domnule Blaj Eugen,
faceti o vizita va rog la topicul cu regulamentul forumului -->click.
Pentru reclama pe elady, ne puteti contacta cu incredere prin email :contact (@) elady.ro daca doriti.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danielaa
post Jan 16 2007, 05:39 PM
Post #50


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 2
Joined: 28-December 06
Member No.: 907



Sorry nu am stiut ca fac reclama....de fapt nu faceam reclama ci doar imi spuneam parerea despre ceva...inseamana ca de asta nu gasesc pareri despre diferite magazine on-lin pentru ca este considerat reclama....pacat..mie mi-ar fi util mai ales ca sa nyu i-au cumva tepe!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

118 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 8th June 2024 - 01:52 AM