IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

9 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Lista lui Mos Craciun, Ce vrei sa iti aduca Mosul anul asta?
bulina
post Dec 15 2005, 08:59 PM
Post #21





Musafir






sa ma tina sanatoasa ca de restul ma ocup eu :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
big.smile
post Dec 17 2005, 12:42 AM
Post #22





Musafir






cu toate ca ma duc TOTAL si IREMEDIABIL cu capul as dori ca Mosul sa-mi aduca dragostea ;)

.... draga MOSULE, stiu ca nu ti-am mai scris de foarte mult timp o scrisoare, sincer nici nu imi mai amintesc exact daca a existat vreodata una .... parca una pe care a luat-o mama sa o puna la posta cand eram prin clasa intai, sau cand i-am dictat taticului cand eram mica (insa asta cred ca a fost doar o dorinta nu o amintire) ... revenind ... tu si numai tu stii cat de multe am realizat anul asta, cat am reusit sa cresc, cu toate ca recunosc am facut si greseli de tot felul, insa imi dau seama cat de importante au fost doar prin simplul fapt ca iti scriu, tie, aceasta scrisoare acum :) .... tu stii bine ca cu toate astea am ramas aceeasi de cand eram mica si credem ca te-am auzit in sufragerie, si ... iti mai aduci aminte , nu? cand am aflat cum esti tu de fapt si nu m-am suparat, am zambit si m-am gandit la tine in continuare :) .... nu ti-am promis niciodata, dar acum iti promit ca nu o sa renunt la brad in nici un an, cat o sa traiesc eu sa stii .... si sa stii ca ma cert cu cei care spun: "eh .. Craciunul, o zi ca toate celelalte!!" .... oricum oamenii sunt prea obisnuiti cu ce traiesc .. de ce sa nu li se mai zdruncine si lor nitzel Univesul cu luminitele astea si clopoteii :))

in alta ordine de idei, draga Mosule, stii ca am nevoie de dragoste, de dragostea unui EL, asta o stii, dar sa nu ma lasi sa nu mai iubesc zapada (kiar dc se face mocirla prin oras) - pt ca si un oras inzapezit e frumos, sa nu ma lasi sa nu mai iubesc cerul, marea, ploaia, frigul si tot ce stii tu ca ma bucura .... sa-mi pui un mare borcan cu dragoste din asta pt ca stii ca asta imi tine ochii stralucitori :D ....


Draga Mos, te pup, bea o tuica fiarta dc o sa-ti fie frig in noaptea aia si nu uita cat de mult imi doresc APARAT DE FOTOGRAFIAT .....

PS. ... si broscuta testoasa ... :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kale
post Dec 17 2005, 10:31 AM
Post #23


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 303
Joined: 9-December 05
Member No.: 69



Draga Mos Craciun,
poti te rog frumos sa razi de pe fata pamantului toti hotii de apartamente si de masini?...cam asta ar fi pe scurt dorinta mea..mah, cand ziceam si io ce an genial am avut, cu cate realizari si altea alea... >:(
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alphutza
post Dec 17 2005, 09:51 PM
Post #24


Tratabil
**

Group: Dependent
Posts: 113
Joined: 12-December 05
From: Cluj-Napoca
Member No.: 92



Draga mosule, vreau o invitatie pentru revelion.... :'( urgent...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ella
post Dec 17 2005, 10:59 PM
Post #25


Incurabil
*****

Group: Membru
Posts: 584
Joined: 7-December 05
Member No.: 11



ce vreau sa-mi aduca mosu?

intelepciunea de-a nu-i mai ranii  pe cei dragi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berbecutza
post Dec 19 2005, 09:56 AM
Post #26


perpecenia sa
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,432
Joined: 8-December 05
From: berbeceni
Member No.: 49



Eu vreau sa-mi promita mosul ca anul viitor nu va semana deloc cu asta....de probleme si deceptii m-am saturat. Anul asta mi-a adus prea multe incercari...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
monic29
post Dec 19 2005, 10:08 AM
Post #27





Musafir






Audi. Quattro.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
idd
post Dec 19 2005, 11:21 AM
Post #28


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 59
Joined: 8-December 05
From: Timisoara
Member No.: 25



:D Audi A3 2.0 TDI quattro.In fond, de ce nu?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
monic29
post Dec 19 2005, 12:00 PM
Post #29





Musafir






exact. beton!
negru, piele crem, nu cutie automata!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
medeea2004
post Dec 21 2005, 02:28 AM
Post #30


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 568
Joined: 17-December 05
Member No.: 112



Draga  :mos1:, uite o lista:

multa rabdare, sa fiu mai buna, un bebe -faci tu un pact cu barza si cine stie poate negociati ceva in aceasta privinta, multa sanatate celor dragi, am vazut o pereche de cercei cu diamante la Cellini, poate-ti faci timp si treci o fuga si pe acolo, a... era sa uit as mai vrea si un bichon bolognez :P!

Off  :mos1:, cam multe? Daca sunt prea multe si n-am fost cuminte anul acesta trage la sorti si vezi cam ce merit?

multi  :-*  :-*  :-*  (stiu ca sunt lingusitoare cu tine, dar tre' sa te conving cumva)

Sarbatori cu bine  :mos1: alaturi de eve si adami!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 17th April 2024 - 01:37 AM