IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V  « < 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> Foamea in cura de slabire
Teocris
post Feb 8 2011, 07:30 PM
Post #41


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Mie exact asa mi se intampla. Cand spun ca ma tin de dieta, zici ca intru in sevraj. Musai imi trebuie tot felul de chestii, care in mod normal nu ma atrag in mod deosebit. Prajiturile de exemplu. Cand nu sunt la dieta, trec si doua saptamani fara sa pun bucatica de prajitura in gura. Cand tin dieta, as manca prajituri dimineata, la pranz si seara (IMG:style_emoticons/default/fool.gif) Salivez la o bucatica de ciocolata mai rau ca un caine flamand care vede o bucata de carne.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 8 2011, 08:16 PM
Post #42


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Fix asa si eu. Cind stiu ca nu am voie ceva, ma-mpinge ala pe la spate sa ma bag fix in ce nu trebuie. De-aia am pus si aici, sa vad daca doar mie mi se intimpla sau e chiar pe bune toata faza. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Feb 9 2011, 01:09 PM
Post #43


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



E pe bune dar nu e buna (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Feb 10 2011, 07:05 AM
Post #44


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Eu mi-am achizitionat un abonament de electrostimulat. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Nu ca as vrea sa slabesc, dar l-am vazut pe unul dintre site-urile cu promotii, salonul aproape de locuinta mea (sa nu imi misc prea mult fundul (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ) si eram curioasa "cu ce se mananca" si daca are ceva efecte.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 10 2011, 10:18 AM
Post #45


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Sa ne spui cum e, ca pe tine te cred. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gingerbread
post Mar 25 2011, 08:25 AM
Post #46





Musafir






Eu cat am fost la dieta ca sa trec peste acest "obstacol" cu mancatul de prajituri, le cumparam cand mi se lipeau ochii de vreo vitrina si le dadeam prietenului meu sa le manance. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
- at -Cindy, am facut si eu electrostimulare. Daca te tii de acest program (adica 2-3 luni) o sa ai rezultate vizibile. Insa eu cred ca tot alergatul e mai benefic (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) . Mai ales acum ca a venit in sfarsit primavara.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
viki
post May 3 2011, 01:43 PM
Post #47


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 3-May 11
Member No.: 10,165



Buna ziua, ma numesc Victoria Chitu si sunt consultant de nutritie si sanatate. Vreti sa faceti niste alegeri sanatoase pentru dumneavoastra, dar nu sunteti sugur de unde sa incepeti? Eu in perioada aceasta ofer evaluari de sanatate si alimentatie echilibrata GRATUIT in cadrul cabinetului meu de nutritie.

Evaluarea consta in:

- determinarea procentului de grasime 100%

-I MC

- determinarea ratei metabolice

- si la sfarsitul evaluarii recomandari personalizate

Va astept pentru programari la nr. de tel. editat - pentru promovare va invitam sa ne contactati (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alexandra andree...
post May 16 2011, 11:37 AM
Post #48


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 12
Joined: 11-May 11
From: Bucuresti
Member No.: 10,188



Infometarea nu este niciodata cea mai buna solutie. Eu cred ca le-am incercat pe toate insa de la asta mi-a fost cel mai rau... In plus, cat am dat jos am pus la loc si inca putin. Deci asa nu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lyssuk
post Aug 5 2011, 12:25 PM
Post #49


Dependent
***

Group: Tratabil
Posts: 165
Joined: 4-August 11
From: Hell's gates
Member No.: 10,481



Eu cu infometare am reusit sa dau jos ceva kg, dar am lasat-o mai moale tocmai ca sa nu pun la loc imediat. Acum mananc cat sa nu ma infometez si alimente care nu ingrasa, in general fructe, legume, iaurt si branza light, iar dimineata cereale Fitness (cantarite..30g de cereale (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) ) cu lapte Tnuva Slim. Sper sa dau jos si asa ca prea multe calorii nu vad sa aiba + ca mai fac un pic de sport in week-end ca atunci am timp.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
georgelu_biba
post Apr 13 2012, 07:16 AM
Post #50


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 13-April 12
Member No.: 11,150



Si eu ma chinui sa tin dieta. Vreau sa tin cura de slabire imediat dupa Paste. Am mai incercat si cu supa de varza dar nu am rezistat mult.
Reason for edit: editat linkuri
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V  « < 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23rd April 2024 - 08:14 PM