IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Secrete "rusinoase" - obiceiuri si chestii personale neobisnuite
berbecutza
post Apr 17 2013, 03:42 PM
Post #21


perpecenia sa
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,432
Joined: 8-December 05
From: berbeceni
Member No.: 49



Si eu sunt intr-o perioada din asta de "termita" (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) mai dau o tura pe la frigider:zzzzzzzzzzzzzzz rad tot. Cum vad mancare, pac! se activeaza termita: zzzzzzzzzzzzz zzzz (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 17 2013, 03:53 PM
Post #22


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) hai ca esti simpatica! Eu nu sint termita, sint pofticiosul de serviciu (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Apr 17 2013, 04:36 PM
Post #23


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Eu la stres as manca doar Pizza si Fast Food. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Deci nu sunteti singurele...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prajiturapufoasa...
post May 22 2013, 02:43 AM
Post #24


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 82
Joined: 13-November 12
From: Bucuresti
Member No.: 11,509



- imi "crosetez" si eu fatza. nu stiu exact la ce v-ati referit voi, dar eu incercand sa scot un cosuletz reusesc sa fac o ditamai buba. (IMG:style_emoticons/default/valea.gif)

- imi plac mult sarmalele la ocazii dar, spre disperarea gazdei (ca nu le fac eu) care ma serveste, dezvelesc continutul din foile de varza, pe care le cladesc undeva in farfurie (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

- verific de mai multe ori daca am inchis gazul si usa dupa ce am plecat sau daca n-am uitat nimic intr-un loc din care plec (IMG:style_emoticons/default/dance.gif)

- verific cam des (mai ales daca ma aplec) sa nu mi se vada chilotii aiurea deasupra de blugi, la spate (IMG:style_emoticons/default/bataita.gif) . haha ce smiley

- vara, cand mai port pantaloni scurti, incerc sa ma asez pe scaunele din metrou sau terase doar cu fundul, care e acoperit de pantalonasi, ca sa nu ma ating cu pielea picioarelor de scaunele respective (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ; si cred ca arat de parca stau atarnata, nu asezata (IMG:style_emoticons/default/spider.gif) i

- mananc numai prostii in general. si am si eu un obicei "dragut" sa dau iama in frigider la miezul noptii, cu pofta de friptura (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 09:58 PM