IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Amway: sunt produse bune sau nu?!
17girl
post Mar 16 2006, 06:20 PM
Post #1


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 768
Joined: 5-February 06
Member No.: 185



nu prea am incercat aceste produse si mi-ar placea sa aud niste pareri de la cine le-a folosit.... stiu de gama artistry... cu fff multe produse ... gamele de par, machiaj, ten , corp... imi plac prezentarile din catalog dar nu stiu nuci macar daca is sau nu comedogene...
SO HELP PLS
Go to the top of the page
 
+Quote Post
girl22
post Mar 18 2006, 07:47 PM
Post #2


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 105
Joined: 8-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 200



Eu am folosit de la amway pastilele pt par,piele si unghii! Eu le-am luat in spertanta ca nu o sa-mi mai cada parul.De cazut tot imi mai cade dar vad ca a inceput sa se regenereze vizibil.Pot sa spun ca pt piele sunt excelente!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bacardi_Girl
post Mar 18 2006, 07:54 PM
Post #3


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,542
Joined: 13-March 06
Member No.: 265



Tot ce stiu despre produsele astea e ca erau scumpe(50000 o bucata de sapun acum vreo 6-7 ani).Cineva fusese la o prezentare de-a lor.Mai tarziu am auzit despre produse de curatenie ca ar fi bune...de cosmetice nu am auzit nimic dar daca as avea informatii complete despre ce contine fiecare....poate am discuta mai mult despre acest subiect.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
17girl
post Mar 19 2006, 10:41 AM
Post #4


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 768
Joined: 5-February 06
Member No.: 185



pai o sa fac rost de un catalog si o sa scriu ingredientele... dar conteaza si parerea cuiva care a incercat k sa vedem cum le-a tolerat... sunt cam scumpe si n-as vrea sa le i-au daca nu-s bune.... de exemplu crema de ochi artristry e 100 ron , un exfoliant facial la fel... un lapte de corp 98 ron... adica nu-s k cele de pe la farmacii... la pret...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angelito
post Mar 19 2006, 05:59 PM
Post #5


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 629
Joined: 11-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 82



Si eu am folosit vitamine de la Amway, sunt destul de scumpe, dar n-am vazut rezultate spectaculoase. Adica sunt la fel ca si alte branduri de vitamine.

Si am facut si un tratament de proba cu produse Artistry pentru ten sensibil, la fel, mi s-au parut ok, dar nu vreo senzatie...

Oricum mi se pare foarte scump un lapte de corp de 1 mil... Cele din farmacii sunt foarte bune si nu atat de scumpe...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janis
post Jun 22 2008, 10:52 PM
Post #6


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 425
Joined: 7-June 08
From: In nori...
Member No.: 4,029



Eu am avut un deodorant, dar mi s-a parut putin freaky pt ca n-am transpirat deloc, deci nici macar o picatura, deci era bun, dar nu stiu cat de sanatos (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)

Eu de machiaje am auzit ca sunt foarte bune, dar nu le-am incercat.

Ah, si acuma mi-am amintit ca avea mama ceva detergent de curatat pete care facea minuni, si a tinut ani de zile.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Jun 22 2008, 10:59 PM
Post #7





Musafir






Da si eu am deodorantul si tine-n frau transpiratia mea. Il folosesc doar prin casa, ca mi se pare ca pateaza tricourile.
Maica-mea foloseste cu regularitatea pasta de dinti de la ei.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janis
post Jun 22 2008, 11:01 PM
Post #8


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 425
Joined: 7-June 08
From: In nori...
Member No.: 4,029



Acuma mi-am amintit ca am avut si noi acasa pasta de dinti dar a fost acum vreo 7-8 ani, nu-mi amintesc cum era. Esti multumita de pasta de dinti? Mi se termina pasta si am Colgate, si as vrea sa-l mai schimb.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Jun 23 2008, 08:06 AM
Post #9


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Pasta de dinti e buna, din ce-am auzit. Trebuie doar sa fii dispusa sa platesti 30 ron pentru un tub. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janis
post Jun 23 2008, 12:36 PM
Post #10


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 425
Joined: 7-June 08
From: In nori...
Member No.: 4,029



Stiu...Numai sa fie bun si sa ma tina (cam toate produsele Amway sunt concentrate)...Cred ca o sa incerc pasta de la Amway...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 01:59 AM