IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Dermato-cosmetice versus cosmetice de masa de lux
LostWhispers
post May 19 2009, 12:08 PM
Post #31





Musafir






Nu am mai fost, ca am cheltuit banii pe alte lucruri (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif) poate mai gasesc sapt viitoare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
deedee29
post May 19 2009, 03:03 PM
Post #32


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 347
Joined: 5-December 08
From: Highway to Hell
Member No.: 5,474



Eu nu stiu daca ii voie sa zic, dar imi cumpar produsele de la farmaciile Centrofarm si acolo era promotia de la Roche Posay. Am primit un mini Effaclar H la achizitionarea unui Effaclar M. Dar nu stiu daca mai este acum, ca eu mi l-am de ceva vreme.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aldine
post Nov 15 2009, 04:59 PM
Post #33


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 24-September 09
Member No.: 7,202



Eu sunt fan IVATHERM. Avand un ten foarte sensibil nu am indraznit sa folosesc altceva de cat produse dermato-cosmetice,pana sa incerc IVATHERM am incercat aproape toate produsele dermo si aceasta a fost singura gama ce nu mi-a facut nicio problema. Eu zic ca merita sa incercati mai ales ca exista si o diferenta de cativa leisori intre IVATHERM si celelalte,in favoarea gamei romanesti si unde mai pui ca apa este din habitatul nostru si are un renume de pe vremea romanilor.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 16 2009, 03:58 PM
Post #34


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nu e insa singura marca romaneasca de pe piata si e exagerat de scumpa pentru un aproape no-name fabricat loco. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
shyla
post Dec 15 2009, 11:24 AM
Post #35


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 35
Joined: 4-December 09
Member No.: 7,580



QUOTE(janis @ May 11 2009, 09:55 PM) *
Si eu am o crema puternic hidratanta, il folosesc seara, si ziua numai cand imi apar cosuri si mi se decojeste fata. Walpu, la mine exact invers, fondul de ten imi determina efectele astea, bine, nici n-am incercat prea multe, ca nu-mi dau seama care e culoarea mea, sau daca e bun sau nu, ideea e ca ce am incercat pana acuma nu prea m-a incantat, de asta am ramas la crema matifianta si la pudra, dar mie chiar bine asa.


Imi poti spune, te rog, cum se numeste crema puternic hidratanta? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Dec 15 2009, 05:34 PM
Post #36


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Shyla, ce tip de ten ai?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
shyla
post Dec 15 2009, 05:50 PM
Post #37


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 35
Joined: 4-December 09
Member No.: 7,580



Am tenul gras si deshidratat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 12:45 PM