IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Produse de gomaj pentru corp, Recomandari si non-recomandari
Diana.
post Feb 20 2010, 05:02 PM
Post #21


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Bine ai venit, (IMG:style_emoticons/default/welcome.gif) Miau-miau!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
laur claudiu
post Feb 20 2010, 11:18 PM
Post #22


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 484
Joined: 17-February 10
From: Undeva in tara lui Dante...
Member No.: 8,005



Incercati Body Scrub Gel cu Bamboo Extract de la Clinians si nu o sa regretati,pielea e mai ceva ca de bebel iar mirosul e naucitor,aplicat apoi si o crema hidratanta de corp si poti spune ca ai ajuns in Rai!Mai era ceva de la Avon,cu extract de rodie,eu l-am luat de aici din Italia si s-ar putea sa sie o mare-mica difernta la concentratie cu cel din Romania,am constatat si la alte produse!Zatul de cafea l-am incercat odata dar ce a iesit in baie,m-am lasat de meserie.Eu nu prea sunt cu cele biologice,le prefer pe cele chimice,in final nu exista crema fara conservanti!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Feb 21 2010, 05:08 PM
Post #23


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Mie imi plac produsele naturale, DIY, dar nu pentru corp, iese un dezastru in baie! (IMG:style_emoticons/default/omg.gif) Am avut de curand o tentativa de masca cu argila si lamaie avand niste bubite post epilatorii persistente, carora efectiv nu mai stiu ce sa le fac, dar mai mult m-a enervat dezastrul rezultat...
Eu nu prea mai folosesc scrub, ma dau doar cu manusa care oricum exfoliaza pielea (IMG:style_emoticons/default/ametit.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Feb 22 2010, 04:56 PM
Post #24


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Eu "gomez" la greu cu lufa si gel de baie/sapun. Daca te inmoi bine, se ia pielea moarta mai bine decit cu orice produs cosmetic. Dupa baie dau cu o crema puternic hidratanta si e ok. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 01:19 AM