IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

14 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Blush / Fard de obraz, Produse necomedogene recomandate
Bacardi_Girl
post Mar 8 2007, 11:49 AM
Post #1


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,542
Joined: 13-March 06
Member No.: 265



Ce blush uri ati folosit(sa se gaseasca in ro) si nu sunt comedo?As vrea sa-mi cumpar si eu unul sau doua si nu am nici o idee (IMG:style_emoticons/default/ametit.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MonicutzaB
post Mar 8 2007, 12:04 PM
Post #2


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,440
Joined: 2-February 06
Member No.: 176



Bourjois sunt f bune si ok ca si pret. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bacardi_Girl
post Mar 8 2007, 12:12 PM
Post #3


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,542
Joined: 13-March 06
Member No.: 265



Moni esti iubi a mea ca de obicei (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Deci pot sa-mi iau de la Bourjois fara sa ma tem ca-mi vor aparea cine stie ce minunatii pe mutrisoara.Tu mai folosesti blush uri de la ei?Daca da, cum se numesc?Ca sa merg la sigur (IMG:style_emoticons/default/fluierat.gif) As vrea unul rozaliu sau piersica si unul mai inchis....cred...(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)


(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) care a ingerasul care m-a facut cu un nou topic? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Aveam ceva indoieli daca e ok sa postez tot la "pudra" sau nu....Unde citeam eu absorbita pe aici si vad asta...(IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Am crezut ca nu vad bine.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MonicutzaB
post Mar 8 2007, 12:27 PM
Post #4


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,440
Joined: 2-February 06
Member No.: 176



BG, ma uitam ca proasta la topicul despre pudra pt ca vroiam sa-ti raspund. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)

deci ... nu mai am acum pt ca folosesc pe post de blush 2 pudre bronzante de la MAC dar chiar vreau sa-mi mai iau si eu. uita-te la Rose de jaspe. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) aici sunt toate nuantele. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

p.s. in loc de blush mai inchis eu zic sa folosesti o pudra bronzanta. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post Mar 8 2007, 12:32 PM
Post #5


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Ingerasii de serviciu: angeldust & ala80. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

Eu folosesc blush 02 de la Revlon. E o nuanta cu care ma inteleg de minune.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zetta
post Mar 8 2007, 12:35 PM
Post #6





Musafir






B_G incearca Lancaster,iar Pupa mi se pare ok.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bacardi_Girl
post Mar 8 2007, 12:46 PM
Post #7


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,542
Joined: 13-March 06
Member No.: 265



Hai ca de faza asta am sa continui sa ma amuz toata ziua (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Moni acum ma vezi aici, acum sunt la celalalt topic punandu-ti o intrebare legata de pudra bronzanta (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Mi se pare ok nuanta aleasa de tine (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Mi se par frumoase mai toate dat fiind faptul ca nu prea stiu cat de natural arata pe fata (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Zetta mercic de pont (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Va salut ingerasilor!Sper ca nu v-am facut probleme.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Mar 8 2007, 03:46 PM
Post #8





Musafir






aici se vb deci de blush (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) eu eram pe la pudra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Mar 8 2007, 11:59 PM
Post #9


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Cand alegi nuanta blush-ului tine cont de celelalte culori din machiaj. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Daca folosesti nuante calde e ok ca blush-ul sa fie in nuanta de piersica; daca nuantele de machiaj sunt reci atunci poti folosi un blush pe nuante de roz. Ori iti iei 2 ori iti iei unul intr-o nuanta neutra (un roz-bej, spre exemplu) ca sa impaci si capra si varza... (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif)
M-am uitat si eu pe site-ul de la Burjois, dar am laptop si imi denatureaza culorile monitorul asa ca nu prea stiu ce sa-ti zic sa alegi (nu vreau sa gresesc).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bacardi_Girl
post Mar 9 2007, 08:00 AM
Post #10


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,542
Joined: 13-March 06
Member No.: 265



Ar fi mai bine sa iau un blush intr-o nuanta care sa se potriveasca cu orice machiaj(aprox).Roz-bej?Suna frumos dar cum naiba arata ala? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

14 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 22nd May 2024 - 04:01 PM