IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Cate flotari reusiti sa faceti?
chintesenta_raul...
post Jun 30 2008, 05:58 PM
Post #31


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



eu abia mai pot face 2-3 flotari (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) in liceu faceam 12 fara probleme, dadeam probleme de forta la sport cot la cot cu baietii, acum (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jun 30 2008, 07:04 PM
Post #32





Musafir






Io m-am pus acu sa fac iar flotari sa vad cat am progresat de cand s-a deschis topicul. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Cu toate ca de atunci am mai fost de vreo cateva ori asa la sala (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) flotari tot 10 pot sa fac, din alea normale nu de muieri si corecte. Deci ciuciu progresu la capitolu asta (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) dar nici nu pot sa zic ca am un scop in viata din a face cat mai multe flotari.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Summer Dream
post Apr 24 2011, 09:13 PM
Post #33


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 66
Joined: 7-August 09
From: Right behind you !
Member No.: 6,961



Cam 15 reusesc si eu ... peste 15 deja ... efort iesit dn comun.Aveam o vreme, acum 10 ani cred, cand ma intreceam cu fratele meu si reuseam cam 30 ... Heee ... s-au dus vremurile alea ... (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Valentina30
post Apr 25 2011, 09:07 AM
Post #34


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 716
Joined: 5-July 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,899



Fac zilnic cate 30-40 de flotari, dar nu le fac legat, ca nu reusesc. Le fac in serii de cate 10-12, cu pauza de 1 minut intre ele, ca sa nu fortez muschii.
In rarele zile cand nu fac gantere, reusesc sa fac 20 de flotari in prima serie, dupa aceea tot numai cate 10. Cred ca imi obosesc foarte repede muschii... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 02:47 PM