IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Age Of Empires si alte jocuri
leo
post Jun 2 2008, 11:04 AM
Post #11


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 308
Joined: 3-January 07
From: Craiova
Member No.: 928



QUOTE(chintesenta_raului @ Jun 2 2008, 12:03 PM) *
nu starcraft, pls (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) niciodata nu reuseam sa trec cu bine de atacul zergilor (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)



pai super, atunci o sa joc cu zergii ca sa poti sa te exersezi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post Jun 2 2008, 11:10 AM
Post #12


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
nici nu mai am jocul in calculator, ma jucam acum vreo 4 ani. nu mi-a aratat nimeni cum se joaca, nici net n-aveam pe vremea aia (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Jun 2 2008, 11:15 AM
Post #13


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



starcraft, alta nebunie de a mea de cand invatam pentru licenta!!! nu-l mai am nici eu in calc dar se gaseste jocul destul de ieftin! zergii preferatii mei! leo ti-a dat toate cheaturile, "how do you turn this on" e pentru masinuta aia killer, plus ca poti sa-ti faci cate vrei si-i spargi pe toti! mamaaaa, merg acasa si caut jocul, nu-l mai joc de vreo 2 ani de cand am dat de sims2
Go to the top of the page
 
+Quote Post
leo
post Jun 2 2008, 11:17 AM
Post #14


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 308
Joined: 3-January 07
From: Craiova
Member No.: 928



pai starcraft cred ca gasim, nu e problema asta. mai ales cu noul messenger care suporta transfer mare de date. apropo cand o aparea starcraft 2?

sims 2 l-am lasat cand devenisem om de succes si nu puteam sa imi fac vila ca nu mergea crackul pt constructii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Jun 2 2008, 11:23 AM
Post #15


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



iar ne-o luam ca am depasit dicutia de AOE....dar daca aveai sims original nu mai aveai probleme sa construiesti. Sa vezi ce megalomani am eu in joc ! Am toate EP-urile si SP-urile originale, in afara de ultimul (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
N-am incercat AOE III , nu m-am indurat sa dau bani pe el...am inteles ca e frumusel
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 2 2008, 11:27 AM
Post #16


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



aici va puteti face de cap (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Altheea
post Jun 2 2008, 11:36 AM
Post #17


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,163
Joined: 15-February 07
From: Constanta
Member No.: 1,203



saru'mana Maat!!! Ma bucur ca ne lasi pe noi, maniacii astia mici, sa ne desfasuram! Ce-i drept, nu prea mai am timp de jocuri in ultima vreme dar cand raman singura acasa ...bag o viteza la curatenie si bucatarit doar doar de prind si eu o ora de joc (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Pe cand dl. Althe n-are nici o treaba cu jocurile, nu-l atrag, ma lasa pe mine sa fiu gamer-ul familiei!
Leo, nu stiu daca mai apare ever starcraft 2, adica a trecut mult timp de la primul si n-au scos decat expansion pack-ul ala
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chintesenta_raul...
post Jun 2 2008, 11:37 AM
Post #18


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,669
Joined: 8-February 08
From: buricul pamantului
Member No.: 3,252



Ce voiam de fapt sa zic e cat de misto e jocul (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
leo
post Jun 2 2008, 10:16 PM
Post #19


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 308
Joined: 3-January 07
From: Craiova
Member No.: 928



QUOTE(Altheea @ Jun 2 2008, 12:36 PM) *
saru'mana Maat!!! Ma bucur ca ne lasi pe noi, maniacii astia mici, sa ne desfasuram! Ce-i drept, nu prea mai am timp de jocuri in ultima vreme dar cand raman singura acasa ...bag o viteza la curatenie si bucatarit doar doar de prind si eu o ora de joc (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Pe cand dl. Althe n-are nici o treaba cu jocurile, nu-l atrag, ma lasa pe mine sa fiu gamer-ul familiei!
Leo, nu stiu daca mai apare ever starcraft 2, adica a trecut mult timp de la primul si n-au scos decat expansion pack-ul ala



http://www.starcraft2.com/

maat aminteste-mi cand pun mana pe conducere sa abrog legea aia perversa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 2 2008, 10:30 PM
Post #20


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Leo, cind om face intilnire la craiova sa te chemam sau ba? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Eu iubesc legea aia, ca le dau cu ea in cap alora de ne copie ! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 07:32 AM