IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> De ce te-ai inscris pe eLady?
hanny
post Jun 30 2007, 09:09 AM
Post #21


Contaminat
*

Group: Dependent
Posts: 31
Joined: 22-June 07
From: Israel
Member No.: 1,848



QUOTE(missu @ Jul 18 2006, 10:30 PM) *
eu am venit pt oamenii de calitate de-aici (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

** Pe mine m-a adus gindul uneia din doamne si-am ramas de placere.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
contraste
post Jun 30 2007, 09:38 AM
Post #22





Musafir






Uite că am descoperit acum acest topic.
Eu am venit invitată de prietena mea de suflet şi simţire.
Numai că timpul şi uitarea m-a ţinut departe o perioadă, până am sunat eu să văd ce mai face.
Atunci mi-am amintit de înscrierea mea, am intrat din nou, şi, iată-mă-s ! Noroc că mi-a resetat parola ! Hihi! O uitasem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
splendora
post Jun 30 2007, 09:45 AM
Post #23


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 325
Joined: 2-May 07
Member No.: 1,565



eu am gasit forumul pt ca am cautat pe google cum sa scap de matreata. si am gasit topicul despre par si toate postarile mi s-au parut faine, atmosfera calduroasa si intelegere (suna aiurea, dar chiar asta am simtit) si am zis sa ma inscriu ca sigur aveam sa descopar si alte lucruri utile pe aici, si cum sunt obsededata de skincare, haircare, cosmetica, am ramas (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Jun 30 2007, 10:30 AM
Post #24





Musafir






M-am inscris pentru a ma corecta fetele cand m-am apucat de Monti si treptat..am descoperit si alte topicuri si-am vazut ca-i de mine aici. De plecat, n-am de gand sa plec prea curand, asa ca fetele trebuie sa se obisnuiasca cu mine, (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif) Am gasit forumul cand am dat search pe google dupa 'Montignac'. Un lucru care-mi place tare mult e ca majoritatea scriu corect si cu litera mare la inceput de propozitie. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dore
post Aug 8 2007, 12:53 PM
Post #25


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



M-a invitat angeldust, acum ceva timp. Vroiam să ajut, credeam că este nevoie ... însă nu prea am reuşit. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Am învăţat multe lucruri aici, sper să-mi fie toate de folos într-o bună zi. (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Aug 8 2007, 03:21 PM
Post #26


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



Culmea e ca exact in ziua de Craciun am fost la pamant din toate punctele de vedere! V-am gasit pe Google, am cerut ajutor si prima care mi-a raspuns a fost Angel apoi restul fetelor si asa mi-am dat seama ca nu mai eram singura (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ! M-am lipit atat de tare de voi incat zilele in care nu pot intra trec extraordinar de greu!!! Acum vreau si eu sa ingros randurile celor ce ajuta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Laura34215
post Aug 31 2007, 10:32 PM
Post #27


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 191
Joined: 15-August 07
From: Timisoara
Member No.: 2,044



Incet, incet descopar noi topicuri.
M-am inscris din curiozitate. Pusese Jolie un link cu forumul asta pe un alt forum. Si am intrat sa vad despre ce este vorba. Mi-a placut si m-am inscris. Multumesc Jolie. (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Ulterior am descoperit ca o cunosc si pe Fortelady, tot de pe alt forum. Pupici si tie! (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Chiar imi place acest forum. (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jolie
post Aug 31 2007, 11:34 PM
Post #28


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 751
Joined: 14-April 07
Member No.: 1,478



Cu placere!
Si8 mie imi place acest forum....(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andria
post Oct 4 2007, 01:06 AM
Post #29


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 150
Joined: 3-October 07
From: azi sunt aici, maine nu stiu...plecata undeva...(cu pluta)
Member No.: 2,352



mi-a dat o prietena linck-ul ... cautam ceva ... si am descoperit threadul "cum ai vrea sa fie nunta ta" si mi-am facut cont sa postez acolo , apoi nu m-am putut abtine sa nu postez si pe la alte sectiuni (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

And here i am. I`m a lady now! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post Nov 25 2007, 01:44 PM
Post #30


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



Eu aveam nevoie de prietene ca stau singura toata ziua acasa si am cautat pe google un forum pentru femei, am mai gasit altele unde era prea mare balacareala si aici mi-a placut cel mai mult, ca se vorbea civilizat.
(IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:38 AM