IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Topic pentru mura-n gura: Mie mi-i prea lene sa caut sau sa cumpar, Nu faceti voi totul pentru mine?!!? Ca eu am o jena.
Diana.
post Jan 23 2009, 11:46 PM
Post #11


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Asta e din ciclul: "Eu sint mai tare,daaaa? (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Am DOI CAINI, meeey! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aldea_silvia
post Jan 28 2009, 04:39 PM
Post #12


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 27
Joined: 23-January 09
Member No.: 5,722



Buna fetelor. Eu sunt noua pe acest forum si de cateva zile ma tot documentez depsre aceasta dieta MONTIGNAC. As vrea sa o incep si eu cat mai curand posibil deoarece in noiembrie am nunta si as dori sa slbesc cateva kg pana atunci si sa reusesc sa ma mentin forever asa. Imi place ce am citit pana acum despre Monti, este un regim de viata si f sanatos. Ceea ce vreau eu sa va rog este daca puteti sa-mi transmiteti in format electronic aceasta dieta, ceva cat mai actualizat daca se poate. Eu am facut rost de o carte dar din ceea ce citesc eu pe forum imi dau seama ca este depasita la anumite capitole. Adresa mea de mail este: editat - cartile se cumpara; Nu merita si dl Montignac niste bani pentru ceea ce face pentru noi??!! plus legea drepturilor de autor. Nu incurajam incalcarea ei. Multumesc mult pt intelegere si bafta la slabit!

This post has been edited by Maàt: Jan 28 2009, 07:23 PM
Reason for edit: Legea drepturilor de autor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 28 2009, 04:43 PM
Post #13


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Bine ai venit! Mi se pare rusinos faptul ca il apreciezi pe dl. Montignac, dar nici nu te gindesti SA II CUMPERI CARTILE, mai ales ca sint atit de ieftine!!! (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aldea_silvia
post Jan 28 2009, 07:08 PM
Post #14


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 27
Joined: 23-January 09
Member No.: 5,722



editat- scos citarea inutila

Ti-am spus ca am cartile dlui Montiganc...daca citeai mai bine, vedeai ca am spus asta. Le-am cumparat, normal si nu are de ce sa-mi fie rusine. Dar din ceea ce citesc pe forum imi dau seama ca acestea sunt putin cam depasite si depsre aceasta actualizare vorbeam eu. Nu-ti inchipui ca voiam sa-mi trimit cartile tale, stai calma.

This post has been edited by Maàt: Jan 28 2009, 07:14 PM
Reason for edit: scos citarea inutila
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 28 2009, 07:30 PM
Post #15


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Cu butonul acesta se raspunde :(IMG:http://www.elady.ro/forums/style_images/1/t_reply.gif) .

Da? Nu dam citare (quota) de aiurea, ca nu ajuta pe nimeni.
Multumesc de intelegere.

Te rog sa citesti cu mare atentie ce ai scris in cele doua posturi pentru ca nu se pupa.
Raspuns: Nici una dintre noi nu s-a apucat sa modifice cartile lui M. Montignac ca sa/ ca sa nu/ (ti) le trimita pe mail.
Nu stiu ce te face sa crezi acest lucru.
Discutiile se poarta pe forum. Daca nu era asa nu dadeai peste noi pe google si nu aveai ce citi si ce invata.
Ai o gasca intreaga de fete dragute care raspund bucuroase.
Dar penru acest lucru trebuie sa postezi intrebari.
Daca vrei sa te informezi, iti urez lectura placuta pe subforumul dedicat dietei Monti, pentru ca ai ce citi.
Asa ca cum a facut majoritatea. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Michel Montignac are traduse la noi 7 carti. Toate se gasesc in Romania,multe librarii online le livreaza acasa.

Ma hranesc, deci slabesc (regimul disociat)
Preţul: 10,50 lei

Ma hranesc, deci nu ma imbolnavesc (prevenirea bolilor de inima cu ajutorul nutritiei, conform metodei Montignac)
Preţul: 14,00 lei

Retete si meniuri Montignac sau gastronomia nutritionala
Preţul: 13,50 lei

Categorii: Bucatarie, Alimentatie - bucatarie

Preţul: 13,00

Retete si meniuri Montignac (vol.2) - 200 de retete usoare si economice
Preţul: 13,50 lei

Uleiul de masline - o comoara pentru inima
Preţul: 15,00 lei

Mananc ciocolata pentru a-mi pastra sanatatea
Preţul: 15,00 lei

Fa si tu socoteala ,ca preturile sint extrem de scazute.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cori
post Jan 28 2009, 07:48 PM
Post #16


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 48
Joined: 31-October 07
Member No.: 2,533



ALTA CITARE DE-AIUREA
-----
Nu cred ca a vrut sa te deranjeze ci cred ca este vorba de neconcordante pe care si noi le-am sesizat intre ce am citit si ce se discuta pe formu. S-a intamplat ceva cu voi ptr ca inainte erati mult mai prietenoase?!

Candva si mie mi-a trimis cineva, o carte in format electronic. Ce e cu voi fetelor?

This post has been edited by Maàt: Jan 28 2009, 10:39 PM
Reason for edit: citare de-amoru` artei
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 28 2009, 07:58 PM
Post #17


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Cori nu am vorbit cu tine.
Continui si dumneata si citarea inutila?
Nu ma intereseaza ce faceti voi si ce va trimiteti. O faceti pe burta proprie.
Aici NU se incurajeaza incalcarea drepturilor de autor.
Eu nu vorbesc la pereti, luati aminte!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fanny
post Jan 28 2009, 07:59 PM
Post #18


Moderator Global
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,946
Joined: 17-January 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,055



Cori, daca citeai raspunsul anterior, vedeai o explicatie despre QUOTE! Cat despre prietenie, hmm.. asta se castiga, draguta! Ca si respectul.
Forumul nu este pentru popularea lui cu lenese care nu se ostenesc sa citeasca, conspecteze, rezumeze pentru ele, ci astepta mura in gura ca altefel sa faca efortul! Sper c-am fost destul de explicita.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cori
post Jan 28 2009, 08:11 PM
Post #19


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 48
Joined: 31-October 07
Member No.: 2,533



Acum ati sarit pe mine! Ok! Dar daca ceri o carte nu inseamna ca si primesti mura in gura si conspectele, rezumatele, samd. Iar ceea ce voi vreti sa transmiteti o puteti face mai frumos si nu cu apelative de genul "lenesa". Multumesc!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 28 2009, 08:19 PM
Post #20


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



20% si 10 zile suspendare.
Daca Kalua nu cumpara cartile si facea "economii" din acestea penibile, nu stiu cine va mai facea atitea favoruri si rupea din putinul timp liber sa va ajute.
Pina si Kalua, cea fara de care nu ar fi existat subforumul Dieta Montignac, v-a tras de urechi de nu stiu cine ori sa terminati cu prostiile. Ei, aflati ca nu vorbeste de-aiurea si va ajut eu repede sa intelegeti acest fapt. Mai ales nou-venitele!
Da`nu, ce, adminii vorbesc la pereti! Iaca ca NU e asa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 12:45 PM