IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Unghii false
Cindy
post Mar 24 2007, 09:07 PM
Post #21


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



si eu am unghii casante..imi este foarte greu sa le ingrijesc, mai ales ca nu ma pricep, nu am nici o inclinatie spre asa ceva (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) si cand sunt stresata, mai incep si sa imi rup pielitele sau unghiile.. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) prost obicei..

unghiile arata foarte bine, geo!! (IMG:style_emoticons/default/322.gif) (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
am niste prietene, ale caror unghii arata asemanator in mod natural, nu stiu cum reusesc.. (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Mar 25 2007, 12:34 AM
Post #22


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



QUOTE(sweet_girl @ Mar 24 2007, 11:07 PM) *
am niste prietene, ale caror unghii arata asemanator in mod natural, nu stiu cum reusesc.. (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif)


(IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif) nu vreau sa aud sau sa vad pesoane cu ten perfect sau cu unghii perfecte (pe cai naturale, bineinteles) (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)

Multazam fetele (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Si eu mai frec cazi si vase, dar sunt perfecte, su au patit nimic, iar oja dureaza o vesnicie, pur si simplu o schimb eu din plictiseala, nu ca s-a ciobit (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) iubesc sentimentul asta!
Deja m-am obisnuit cu ele, de parca le-am avut mereu, nici nu vreau sa ma gandesc la vechile cioturi! Cred ca as avea un soc!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Mar 26 2007, 10:21 PM
Post #23


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



nici eu nu vreau sa aud, dar ele exista.. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
anyway, geo, daca esti perseverenta cu vitaminele, o sa vezi ca o sa ti se intareasca foarte mult unghiile..(IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Mar 29 2007, 03:31 PM
Post #24


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



QUOTE(sweet_girl @ Mar 26 2007, 11:21 PM) *
nici eu nu vreau sa aud, dar ele exista.. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
anyway, geo, daca esti perseverenta cu vitaminele, o sa vezi ca o sa ti se intareasca foarte mult unghiile..(IMG:style_emoticons/default/wink.gif)


(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) n-au decat, eu tot nu renunt la noile mele achizitii....(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) e asa de convenabil sa-mi fac manichiura o data la 2 saptamani (asta fiindca ma plictisesc de culoarea ojei, si fiindca se cam toceste pe la marginile unghiei (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ) iar intre timp sa arat impecabil mereu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 24 2007, 08:50 PM
Post #25





Musafir






Uite asa arata unghiile mele puse cu tipsuri si cu gel, acu 2 zile. Pacat ca a trebuit sa fac poza cu webcamul si nu se vede pictura de pe unghia de la inelar prea bine, are si argintiu prin ea (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

(IMG:http://i49.photobucket.com/albums/f289/angeldust_new/unghii.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Apr 24 2007, 09:25 PM
Post #26





Musafir






super (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Apr 24 2007, 10:15 PM
Post #27


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



super tare, angel!! (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Apr 24 2007, 11:25 PM
Post #28


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



QUOTE(angeldust @ Apr 24 2007, 09:50 PM) *
Uite asa arata unghiile mele puse cu tipsuri si cu gel, acu 2 zile. Pacat ca a trebuit sa fac poza cu webcamul si nu se vede pictura de pe unghia de la inelar prea bine, are si argintiu prin ea (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


oooooo, mumos rau angel....imi place la nebunie aspectul french facut direct din tips si gel!! eu abia acum experimentez manichiuri de mulf fumate, dar pe care eu nu le-am putut avea niciodata (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
poate pui o poza mai luminoasa sa ma pot casca si la pictura (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 24 2007, 11:26 PM
Post #29





Musafir






well mersi mersi (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Ideea e ca mie orice alta varianta nu mi se pare buna (gel pe unghiile naturale, vitamine pentru unghii, etc) . La mine asta e singura care da rezultate si sunt multumita. E drept, sunt 700 de mii la o luna de zile ceea ce nu e chiar putin pt bugetul meu dar pararea mea e ca se merita (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
geoo
post Apr 24 2007, 11:29 PM
Post #30


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,819
Joined: 25-December 06
From: Pe canapeaua rosie
Member No.: 893



QUOTE(angeldust @ Apr 25 2007, 12:26 AM) *
well mersi mersi (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Ideea e ca mie orice alta varianta nu mi se pare buna (gel pe unghiile naturale, vitamine pentru unghii, etc) . La mine asta e singura care da rezultate si sunt multumita.


huh?!? adica nu sunt puse de sus pana jos?!
iar ma lasa neuronii :S
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 31st May 2024 - 05:58 AM