IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Crema de fata pentru ten matur, cat e de sanatos ?
mihaela miky
post Jan 22 2008, 08:00 AM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 22-January 08
Member No.: 3,102



buna ziua.am si eu o intrebare .eu am 32 de ani,am primit cadou o crema de fata de firma foarte buna,dar care se foloseste la tenul matur de 50 de ani.scrie pe cutie de tenul matur iar pe site-ul lor am gasit ca se foloseste la femeile de 50 de ani.intrebarea mea este daca pot sa ma dau eu cu ea sau poate sa-mi dauneze?va rog mult sa-mi raspunda cinva.multumesc anticipat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Jan 22 2008, 09:49 AM
Post #2





Musafir






De daunat nu-ti dauneaza o singura cutie. Incearc-o si vei vedea cum reactioneaza tenul tau la ea, dar asta este valabil pentru toate cremele.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ally
post Jan 22 2008, 11:54 AM
Post #3


Tratabil
**

Group: Dependent
Posts: 113
Joined: 11-June 07
Member No.: 1,781



mihaela, daca ai tenul mixt sau gras crema respectiva s-ar putea sa fie mult prea grasa pentru tine, caz in care ma gandesc ca ai putea sa o folosesti doar in jurul ochilor ca si crema anti-rid. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bacardi_Girl
post Jan 22 2008, 10:06 PM
Post #4


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,542
Joined: 13-March 06
Member No.: 265



Allyyy (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Si ca sa nu fiu total offtopic (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Si eu cred ca ti-ar putea fi grasa pentru ca se presupune ca de la 35-40 ani incolo tenul femeii devine mai uscat, prin urmare toate cremele pentru segmentul asta de varsta si cel urmator sunt mai grase. Ai putea totusi sa o incerci sa vezi cum iti este cu ea. Pentru ochi nu stiu ce sa spun...nu ar trebui una mai "finuta"? Dat fiind faptul ca zona respectiva e foarte sensibila? Cel mai bine cred ca ar fi sa incerci sa o vinzi si sa-ti cumperi tu una potrivita pentru cerintele tenului tau (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Sau fa-o cadou. Ma gandesc sa nu-ti fie ciuda ca ai inceput-o, sa nu-ti priasca si sa nu mai ai ce face cu ea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th April 2024 - 09:38 PM