IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

137 Pages V  « < 134 135 136 137 >  
Closed TopicStart new topic
> eLady`s Hot Bar & Lounge XXVI, Discutii diverse : Muzica, bautura, barfe, conversatie
albinuza
post Apr 16 2009, 03:05 PM
Post #1351


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Astia cred ca au realizat ca nu sunt pana marti si au intrat in panica. Parca mai au nevoie de aia, ba parca si de aia... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Doamne ca tare mi.s importanta! (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Apr 16 2009, 03:35 PM
Post #1352





Musafir






Cand ai zis ca pleci, albi?

Si eu am avut zeama de-aia de la Schwarzkopf, cred c-am folosit vreo 10 stecle pe putin. Mi-a placut si parca-i facea si parului oleaca de bine. Zic eu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Apr 16 2009, 03:40 PM
Post #1353


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



In noaptea asta plec! Am cel putin 12 ore de mers cu masina! Pe autostrada! Ceea ce e plictisitor (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Apr 16 2009, 03:52 PM
Post #1354





Musafir






Albi, drum bun si distractie placuta! Faceti si voi cu schimbul la condus, ca sa nu va ia somnul la volan.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Apr 16 2009, 04:07 PM
Post #1355





Musafir






Drum bun, albina! Noi am fost o data cu masina de la München pana in Puglia, la bucata. Am mai facut pauze, am baut cafelici multe si bune, n-a fost chiar rau.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kary_pink
post Apr 16 2009, 04:11 PM
Post #1356





Musafir






Calatorie placuta Albi (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) Ce mi'as dori si eu sa ajung in sudul Italiei (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Apr 16 2009, 04:19 PM
Post #1357


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Trebuie sa ajungi Kary! E superba zona (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Aaa nu e vorba de oboseala! Am zis ca plecam la noapte ca sa ajugem la o ora relativ acceptabila acolo!
De condus nu e problema!
Multumesc frumos pentru urari, sper sa fie bine (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Roxana_
post Apr 16 2009, 04:49 PM
Post #1358





Musafir






Albi, Paste fericit!

Mama ce poveste frumoasa a facut Book la Mafia si eu fusei omorata din start (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) Ce mi-ar fi placut si mie sa ma bag la scenarii pe acolo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Apr 16 2009, 04:52 PM
Post #1359


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Ei, povestea nu am facut-o chiar eu... (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)

Drum bun, albinuto! Aseara pisica mea se uita pe ecran la laptop si nu stiam ce face. Cand o vad ca iti ataca albinuta miscatoare! (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) M-am prapadit de ras, nu alta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scumpic
post Apr 16 2009, 05:10 PM
Post #1360


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 997
Joined: 17-November 07
From: Bucuresti
Member No.: 2,663



Doctore, multa bafta cu Cv urile!
Albi drum bun si Paste fericit!
Rox, se mai trezesc astia dupa niste ani ca au pierdut hirtiile sau a uitat cineva sa le introduca in baza de date. Bine ca le ai, asa fac si eu, pastrez tot, deformare profesionala. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Am visat-o pe Sara azi noapte, era asa frumoasa cu obrajorii ei fini si o pupaceam intruna. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

137 Pages V  « < 134 135 136 137 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th April 2024 - 01:10 AM