IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Petitie referitoare la moartea lui Teo Peter
Diana.
post Jan 22 2008, 09:00 PM
Post #21


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Cu toata inima!
(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Daca am pleca de la premisa "la ce bun", nu ar mai trebui sa ne dam jos din pat dimineata. Nu ar mai trebui sa zimbim,sa plingem, sa ne dam cu capetele de pereti, sa singeram sau sa ne bucuram de un fulg de nea sau o raza de soare.
Acu` o sa ziceti ca ma umflu-n pene, dar "veterenele" forumului isi amintesc: cind s-a creat elady, nucleul "zbanghiilor" visatoare de atunci au facut un "brainstorming"- care sa ne fie, dom`le, sloganul, ca-s sute de comunitati de muieri pe lumea asta? in final am cazut toate de acord ca "Diferenta esti TU" este cel mai bun.
In aceeasi idee, imi pastrez in continuare crezul ca fiecare si oricare dintre noi POATE si TREBUIE sa fie diferenta.
TOTI la un loc, individualitati bine-conturate ale unui tot general LIPSIT INSA DE SPIRITUL DE TURMA, un TOT menit sa ne faca mai buni. Macar pentru o secunda. Pentru ca asa putem schimba multe. Asa putem schimba TOTUL.

I`m a f*uckin* dreamer... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Jan 22 2008, 09:02 PM
Post #22


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Ne-ar trebui mai multi "visatori" ca tine, Maat (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 22 2008, 09:03 PM
Post #23


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Aim oan av a caind (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Julia
post Jan 23 2008, 01:23 AM
Post #24


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 6
Joined: 20-January 08
Member No.: 3,088



QUOTE(Maàt @ Jan 22 2008, 03:30 PM) *
Cu toata inima!
(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Daca am pleca de la premisa "la ce bun", nu ar mai trebui sa ne dam jos din pat dimineata. Nu ar mai trebui sa zimbim,sa plingem, sa ne dam cu capetele de pereti, sa singeram sau sa ne bucuram de un fulg de nea sau o raza de soare.
Acu` o sa ziceti ca ma umflu-n pene, dar "veterenele" forumului isi amintesc: cind s-a creat elady, nucleul "zbanghiilor" visatoare de atunci au facut un "brainstorming"- care sa ne fie, dom`le, sloganul, ca-s sute de comunitati de muieri pe lumea asta? in final am cazut toate de acord ca "Diferenta esti TU" este cel mai bun.
In aceeasi idee, imi pastrez in continuare crezul ca fiecare si oricare dintre noi POATE si TREBUIE sa fie diferenta.
TOTI la un loc, individualitati bine-conturate ale unui tot general LIPSIT INSA DE SPIRITUL DE TURMA, un TOT menit sa ne faca mai buni. Macar pentru o secunda. Pentru ca asa putem schimba multe. Asa putem schimba TOTUL.

I`m a f*uckin* dreamer... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)


Fata mea ca sa evite duritatea injuraturii, spune "effing". (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ........cel mai bine este sa fii o visatoare. Toata viata. Asta te tine tinar. Imi place atitudinea ta. E foarte sanatoasa.
Noapte buna, fetelor.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:35 AM