IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V  « < 8 9 10 11 >  
Reply to this topicStart new topic
> Topic cu mesaje spam II, Cine mai face spam pe elady.ro
Amalia1989
post Aug 16 2013, 07:27 PM
Post #91


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 16-August 13
Member No.: 12,096



Afacere online.Mai multe detalii gasiti aici: SPAM

This post has been edited by Teocris: Nov 28 2013, 11:59 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dragomir123
post Sep 18 2013, 03:53 AM
Post #92


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 18-September 13
Member No.: 12,132



sunt intradevar 2 categorii de oameni:
1)cei care prefera conduita serviciului de birou
2)cei care nu se pot lipsi de actiunea de a iesi pe teren

Fiecare e iber sa-si caute cei place si am impresia ca doar asa o sa se simta persoana respectiva implinita, indiferent ca e munca de birou sau na, cred ca urmatoarea imagine reprezinta cel mai bine ce vreau sa spun:

SPAM

This post has been edited by Teocris: Nov 28 2013, 12:00 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madalinaolivia
post Nov 28 2013, 10:19 AM
Post #93


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 28-November 13
Member No.: 12,228



Masaj terapeutic/ de infrumusetare la domiciliu.

Te astept cu un masaj minunat , pentru relaxare, terapie infrumusetare.

Rog seriozitate( exclusiv doamnelor, domnisoarelor)

SPAM

This post has been edited by Teocris: Nov 28 2013, 12:01 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
irina22
post Feb 6 2014, 12:54 PM
Post #94


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 3
Joined: 6-February 14
Member No.: 12,301



Hei ! M-am inscris pe acest forum pentru ca am nevoie de mare ajutor din partea tuturor din comunitatile online! Am un proiect la facultate (dezvoltarea unui radio digital pe o pagina de facebook, si postarea unor jurnale de stiri prin intermediul Mixcloud) si trebuie sa monitorizez feedback-ul publicului. Problema este ca feedback-ul presupune un numar foarte mare de like-uri stranse la pagina de facebook. Ati putea va rog frumos sa imi dati un like la aceasta pagina? Bineinteles, va puteti uita si decide singuri daca merita, sau nu, un like postarile si inregistrarile! As aprecia foarte mult daca ma ajutati.. Link-ul e mai jos, sper ca nu incalc nicio regula a acestui forum, dar sunt in criza de timp, examenul e maine si presiunea colegilor care au mii de like-uri ma „omoara"..
editat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
irina22
post Feb 6 2014, 12:55 PM
Post #95


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 3
Joined: 6-February 14
Member No.: 12,301



Hei ! M-am inscris pe acest forum pentru ca am nevoie de mare ajutor din partea tuturor din comunitatile online! Am un proiect la facultate (dezvoltarea unui radio digital pe o pagina de facebook, si postarea unor jurnale de stiri prin intermediul Mixcloud) si trebuie sa monitorizez feedback-ul publicului. Problema este ca feedback-ul presupune un numar foarte mare de like-uri stranse la pagina de facebook. Ati putea va rog frumos sa imi dati un like la aceasta pagina? Bineinteles, va puteti uita si decide singuri daca merita, sau nu, un like postarile si inregistrarile! As aprecia foarte mult daca ma ajutati.. Link-ul e mai jos, sper ca nu incalc nicio regula a acestui forum, dar sunt in criza de timp, examenul e maine si presiunea colegilor care au mii de like-uri ma „omoara"..
editat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
irina22
post Feb 6 2014, 12:55 PM
Post #96


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 3
Joined: 6-February 14
Member No.: 12,301



Hei ! M-am inscris pe acest forum pentru ca am nevoie de mare ajutor din partea tuturor din comunitatile online! Am un proiect la facultate (dezvoltarea unui radio digital pe o pagina de facebook, si postarea unor jurnale de stiri prin intermediul Mixcloud) si trebuie sa monitorizez feedback-ul publicului. Problema este ca feedback-ul presupune un numar foarte mare de like-uri stranse la pagina de facebook. Ati putea va rog frumos sa imi dati un like la aceasta pagina? Bineinteles, va puteti uita si decide singuri daca merita, sau nu, un like postarile si inregistrarile! As aprecia foarte mult daca ma ajutati.. Link-ul e mai jos, sper ca nu incalc nicio regula a acestui forum, dar sunt in criza de timp, examenul e maine si presiunea colegilor care au mii de like-uri ma „omoara"..
editat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
casaneo
post Feb 8 2014, 12:42 PM
Post #97


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 8-February 14
From: Campina
Member No.: 12,304



Casaneo Construct | constructii case ieftine | case lemn | case zidarie | proiecte | preturi

Construim case de locuit, vile, case de vacanta, pensiuni, case cu structura de lemn, case americane, case prefabricate din panouri de lemn si osb, case ecologice.

Firma noastra executa case zidarie din caramida sau bca

Construim case structura combinata, parter de zidarie, etaj din lemn

Mansarde pe structura de lemn la case, blocuri

Executam lucrari pentru case de lemn sau zidarie, la cheie, la gri, sau la rosu.

Preturi case la cheie incepand cu 20.000 euro

In fiecare luna pregatim pentru tine, oferte atractive care iti vor usura efortul financiar, atunci cand te-ai hotarat sa construiest o casa

Asiguram proiect gratuit, la toate contractele de constructie

O multitudine de modele de case, proiecte case, cu prezentarea in imagini a acestora si pretul lor

Descriere si prezentare tehnologie constructii case

Informatii utile care sa va usureze drumul catre casa pe care o construiti

Asiguram consultanta gratuita , in vederea construirii casei in cele mai avantajoase conditii pentru dvs.

Asiguram variante de finantare pentru constructia casei

Portofoliu de lucrari cu recomandarile clintilor nostri, garantia seriozitatii si profesionalismului nostru

Posibilitatea de vizionare a lucrarilor executate de noi

Te tinem mereu la curent cu stadiul lucrarilor nostre in desfasurare, si informatii utile pe blog spam

Daca vrei sa te convingi de toate acestea si multe altele, acceseaza site-ul nostru spam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
welfare
post Feb 20 2014, 12:53 PM
Post #98


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 3
Joined: 20-February 14
Member No.: 12,315



Totul a inceput cu un singur click.Te distrezi si castigi premii completand sondaje online. Daca iti place sa primesti cadouri fara a face mari eforturi, e timpul sa te inregistrezi GRATUIT pe SPAM.

Inregistreaza-te acum pe eupanels.com, pentru a te distra si castiga premii completand sondaje online.

Acum ai 3 motive pentru care sa te inregistrezi gratuit pe eupanels.com:

-Gratuit 100%

-Flexibilitate (oricand, oriunde)

-Premii cadou: . Ai la dispozitie o gama variata de produse : pentru femei, pentru barbati, pentru copii, pentru casa sau produse IT.

Te asteptam cu drag!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
welfare
post Feb 20 2014, 01:31 PM
Post #99


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 3
Joined: 20-February 14
Member No.: 12,315



Totul a inceput cu un singur click.Te distrezi si castigi premii completand sondaje online. Daca iti place sa primesti cadouri fara a face mari eforturi, e timpul sa te inregistrezi gratuit pe spam
Inregistreaza-te acum pe eupanels.com, pentru a te distra si castiga premii completand sondaje online.
Acum ai 3 motive pentru care sa te inregistrezi gratuit pe eupanels.com:
-Gratuit 100%
-Flexibilitate (oricand, oriunde)
-Premii cadou: . Ai la dispozitie o gama variata de produse : pentru femei, pentru barbati, pentru copii, pentru casa sau produse IT.
Te asteptam cu drag!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
welfare
post Feb 20 2014, 01:45 PM
Post #100


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 3
Joined: 20-February 14
Member No.: 12,315



Am descoperit de curand un site de sondaje online despre care vreau sa va povestesc si voua. spam .com este solutia perfecta fie ca esti elev, student, mamica, casnica, pensionar sau pur si simplu iti place sa iti exprimi ideile si mai ales sa fi recompensat pentru asta. Te poti distra si castiga premii in acelasi timp.
Ai la dispozitie o gama variata de produse : pentru femei, pentru barbati, pentru copii, pentru casa sau produse IT.
Te asteptam!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Pages V  « < 8 9 10 11 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25th June 2024 - 12:26 AM