IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Copii, ingerasi pe care i-am pierdut...
Alina Mamurescu
post Feb 19 2010, 06:14 PM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 46
Joined: 12-February 10
Member No.: 7,976



Buna, baietelul meu a murit acum doi ani pe 8 martie.Tare mult ne-a intristat vestea.El acum avea 7 ani...Ni-e dor de el dar sper ca bebe asta din burtica sa ne aduca fericirea...Este o fetita si sper ca ea sa ne aline durerea, care ne apasa de doi ani...Eu acum sunt intr-a 8 luna si mai sunt 4 saptamani si vine bebe pe lume...Am facut foarte multe incercari pt a avea acest bebe...iar celalat sigur ne pazeste de acolo de sus si ii este dor de noi.Eduard este un inger, care nu va pleca niciodata din sufletele noastre...Sper ca Teodora, fetita din burtica sa nu aibe nici o problema si sa nu o pierdem pentru niciodata...Nu imi explic de ce Dumnezeu l-a luat asa de repede...Avem mare nevoie de el!!El nu este primul nostru copil pentru ca am pierdut inca o fetita(spun eu), pentru ca nu mai crestea si a trebuit sa moara (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) .Poate Teo din burtica nu ne va mai parasi si ne v-a aduce mai multa bucurie...De abia astept sa o nasc si zic ca Teo este un dar de la Eduard, de la celalat copil si de la Sf.Fecioara fiindca m-am rugat foarte mult la ea,de la D-zeu si de la Isus.Iubesc foarte mult copii si a-si da orice sa am unul sanatos si care sa stiu ca va trai mai mult decat mine.Sper ca de data asta, Sf.Fecioara, Isus si Dumnezeu sa ma binecuvanteze si pe mine cu un copil....Doamne,ajuta-ma ca acest copil sa nu sufere, sa fie sanatos, sa nu moare si sa ne aduca numai bucurii pt ca am suferit foarte mult pt ca mi-a murit si tatal exact cand am implinit 27 de ani si cei doi copii...Cred ca de data asta va fii mai bine si nu voi trece prin ce am trecut...Ca toate mamele, nu imi voi uita niciodata copii.Ei vor face parte din viata mea chiar de nu stunt langa mine....Nu ii voi uita niciodata!!!
Va iubesc foarte mult, copii mei care ati plecat printre ingeri...

This post has been edited by Book: Feb 19 2010, 06:55 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
Alina Mamurescu   Copii, ingerasi pe care i-am pierdut...   Feb 19 2010, 06:14 PM
Alina Mamurescu   Cei doi copii ai mei au plecat printre ingeri si n...   Feb 19 2010, 06:59 PM
Book   Bine ai venit la noi! :) Ma intristeaza foart...   Feb 19 2010, 07:05 PM
Alina Mamurescu  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 07:20 PM