IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Bine ai venit pe lume!, Anunturi ale noilor nascuti, felicitarile de rigoare
kalua
post Sep 25 2006, 09:06 PM
Post #1





Musafir






In curand se vor naste primele bebeluse elady! Aici le puteti anunta cu detaiile de rigoare - nume, greutate, lungime, particularitati. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/biggrin.gif)
Le asteptam cu mult drag si nerabdare!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
Alexa
post Nov 9 2006, 05:44 PM
Post #2


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 190
Joined: 18-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 115



Cecy, multumesc mult pentru urare, la fel si tie, sa ne traiasca bebitele si sa fie sanatoase, ca ne revenim si noi dupa.
Sa stii ca si a mea e destul de plingacioasa, citeodata si din rasfat, vrea sa ma simta non-stop linga ea, colici inca nu are, sint foarte atenta la ceea ce maninc si beau, are scaune destule pe zi si din fericire, noaptea doarme destul de bine si ne lasa si pe noi sa ne odihnim, asta pentru ca am facut un compromis si am luat-o cu noi in pat, la ea in patut plinge si rar cind inchide un ochisor acolo.
Ziua e mai complicat, vrea sa suga mereu sau pur si simplu sa stea cu sinul in gura, vrea sa ma vada linga ea si aproape ca nu mai am timp de nimic altceva.
In privinta slabitului, am dat jos 15 kg in 19 zile-adica pina in prezent. Sincera sa fiu nu ma asteptam la asa ceva, sint foarte bucuroasa, singurul lucru care ma deranjeaza si ma intristeaza, e pacoastea asta de taietura cu care trebuie sa ma chinui pina la vindecare.
In rest, multumesc Domnului, nu ma pot plinge, o sa se rezolve si asta chiar daca mai greu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
kalua   Bine ai venit pe lume!   Sep 25 2006, 09:06 PM
cecylly   deci vanessa este primul bebelus elady??? ce ma bu...   Oct 4 2006, 01:58 PM
claudia_electra   ooo, deci ai nascut! felicitari! sa-ti tra...   Oct 4 2006, 02:46 PM
Alexa   Cecy, am intrat sa te felicit si aici si sa-ti ure...   Oct 4 2006, 06:29 PM
kalua   Cecy, ai o mica familie acum, sa-ti traiasca si sa...   Oct 4 2006, 07:26 PM
Diana   Cecy, primeste si de la noi toate urarile de bine,...   Oct 4 2006, 09:41 PM
kalua   Diana, poze sunt la topicul de gravide. :)   Oct 4 2006, 10:31 PM
Diana   Sa traiti, am chiorit! :blush:   Oct 4 2006, 11:17 PM
Alexa   Revin si eu cu amanunte, azi incerc sa pun si poze...   Nov 6 2006, 08:06 PM
kalua   Imi pare rau, Alexa! :angry2: Si astept sa ...   Nov 6 2006, 08:26 PM
Alexa   Nov 6 2006, 08:37 PM
ANNAS  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 07:37 PM