Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

Rating 0
entry Mar 31 2008, 01:38 PM
o vorba spune "ca la noi, la nimenea" si ajung la concluzia ca stie ea ce spune

cum este posibil ca o intalnire de genul summitul NATO sau ce o fii sa dea peste cap viata unui oras european, capitala unei tari care face parte din UE. de ce la noi nu gandeste nimeni?

nu era mai simplu dc inchiriau 2-3 statiuni pe litoral pentru "floarea ce vestita a intregului Apus". oricum nu e mai nimeni acolo, aveau hoteluri si camere libere pentru toata lumea, nu dadeau peste cap viata unei capitale care se presupune ca e inima tarii in ceea ce priveste economia, finatele etc. ce vina am eu care mi-a programat o vizita in grecia/ spania/ italia in perioada asta de asta vara sa nu mai zboare avionul???

cum pot s aisi imagineze ca oamenii pot sa circule pe o singura banda in timp ce sus pusii o sa "foloseasca" de fapt aiba la dispozitie 2 ca doar ei aterizeaza pe baneasa nu au nevoie de drum rezervat de la otopeni.

dc ii parcau la constanta aveau aeroportul kogalniceanu la dispozitie si o baza militara SUA biggrin.gif sa ii protejeze foarte aproape.

da nu, noi nu putem face asta, doar suntem romani, trebuie sa ii epatam pe toti cu importanta care le-o dam si sa ne lasam calcati in picioare ca sa facem impresie buna. poate poate ne dau si noua un pic de atentie.

 
« Next Oldest · Aiva's Blog · Next Newest »
 
SMTWTFS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


My Blog Links


0 user(s) viewing
0 guest(s)
0 member(s)
0 anonymous member(s)

Search My Blog