IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Sampon antimatreata
she_said
post Jun 11 2007, 07:59 AM
Post #41


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 18
Joined: 21-May 07
Member No.: 1,676



Asta cica ar fi si ideea, ca se obisnuieste pielea capului cu samponul si devine imuna la el...si de aia faci matreata....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iriny
post Sep 13 2007, 12:27 PM
Post #42


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 5
Joined: 13-September 07
Member No.: 2,217



QUOTE(honeybee @ Jan 13 2006, 02:08 AM) *
recomandati-mi si mie un sampon eficient.
ultimul sampon folosit,a fost de la Lush,un sampon solid. care a fost o porcarie ineficienta.

vreau sa imi iau un smpon care sa nu imi mai faca probleme.
as prefera sa nu fie dintre cele care se gasesc in supermarket sau la orice magazin de cosmetice,ptr. ca le-am incercat.
unul din farmacie,eventual.
am folosit Foltene,Nizoral,Selsun blu...ultimele 2 au avut efect de scurta durata. Foltene nu a avut nici un efect.

Incearca si sampon antimatreata Urtekram Nette. Este organic si nu contine ingredienti care irita pielea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post Sep 13 2007, 12:35 PM
Post #43


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Iriny, unde se gasesc aceste produse organice pe care le tot promovezi tu?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
iriny
post Sep 25 2007, 08:54 PM
Post #44


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 5
Joined: 13-September 07
Member No.: 2,217



Samponul NETTE de la URTEKAM este superbun si rezolva si problema ingrasarii parului. Si nu contine SLS sodium lauryl sulfate .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 25 2007, 09:26 PM
Post #45


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Incepi sa te repeti. Daca ai nevoie de promovare pentru site-ul tau si pentru produsele pe care le comercializezi, ne poti contacta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anne-mary
post Nov 5 2007, 12:37 PM
Post #46


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 5-November 07
Member No.: 2,564



Si eu am aceeasi problema de mai multi ani.Am incercat foarte multe sampoane,printre care si Selegel de la Ducray(pe care am dat vreo 34 lei) si a fost bun pt putin timp,vreo luna.Am citit ce ati scris voi si am cautat produsul de care vb Iriny si am gasit un site care prezinta aceste produse de la Urtekram si au tot felul de tratamente pt par si balsam-uri la preturi super(25 lei/buc).Zic ca merita incercate!Voi cumpara si eu aceste produse(cand voi avea bani pt k sunt casnica momentan (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) ) si va voi tine la curent cu evolutia lor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Feb 11 2008, 07:44 PM
Post #47





Musafir






Mi-a revenit dermatita, dar big time, dupa ce ma spal imi raman cojite si sub ele sange (IMG:style_emoticons/default/mad.gif) Nu ma mai joc. Tocmai am terminat un blue cap sampon, care nu mi s-a parut nushce si am trecut la alpecin, good for nothing. M agandesc ca am lua tsi antibiotice cat am fost bolnava, m-au cam dat peste cap dupa ce le-am terminat. Mi-am luat azi un alt node ds, bioderma, pe care l-am folosit cu succes anul trecut. Se obisnuise pielea capului cu el si nu mai functiona, sper ca a trecut suficient timp cat sa-l folosesc. Alte inovatii, descoperiri?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Feb 11 2008, 11:47 PM
Post #48





Musafir






Walpu, Vichy-Dercos ai incercat, pentru matreata uscata?
Sa stii ca si eu am observat ca mi-a reaparut dermatita prin anumite zone (frunte, perciuni) de cand am inceput sa folosesc Alpecin. Ieri mi-am mai cumparat o sticla de sampon si am si lotiunea tonica, dar dupa ce le termin o sa revin la Vichy, desi nu prea-mi convine ca mi se ingrasa f repede parul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
asgaard
post Feb 12 2008, 09:57 AM
Post #49


Obsedat
****

Group: Obsedat
Posts: 414
Joined: 1-November 06
Member No.: 670



Walpu, si eu mi-am cam dereglat organismul si am facut matreata, asa ca am inceput sa ma spal cu Sapun moale de la Hofigal de vreo doua saptamani si sunt aproape ca noua, la mine functioneaza. Pana una-alta imi dau cu balsam numai pe varfuri, ca daca ajunge la radacina iar e jale.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Feb 12 2008, 10:50 AM
Post #50





Musafir






Vichy am folosit fara prea mare succes, cel pt matreata grasa. Hipersecretia de sebum e tot ce mi se intampla mai rau in materie de piele a moacei, a capului.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th May 2024 - 09:07 AM