IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

41 Pages V  « < 39 40 41  
Reply to this topicStart new topic
> Sampon/Balsam/Masca, Produse pentru par
Tudor
post Dec 11 2011, 03:07 PM
Post #401


ex Win-Win
*****

Group: Obsedat
Posts: 554
Joined: 16-May 10
From: IASI
Member No.: 8,548



Eu ma impac foarte bine cu Clear pentru volum de vreo doi ani de zile. Asta dupa ce am incercat toate sampoanele de pe piata din RO.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mariusmaria
post Jul 2 2012, 02:47 PM
Post #402


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 8
Joined: 2-July 12
Member No.: 11,300



incerca ceava de la cosmetic plant sau de la gerucossen sunt foarte bune.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karinutza
post Aug 23 2012, 02:59 PM
Post #403


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 5
Joined: 19-June 12
Member No.: 11,269



am testat toate produsele din comert si cele din salone.aveam firul foarte subtire si ars din pacate si nu gaseam nimic care sa il hidrateze fara sa-l ingrase foarte tare.mi-am dat seama ca trebuie sa apelez la produse cu ingrediente naturale pentru a avea vreun rezultat asa ca la ultimul targ de cosmetice la care am fost am cautat altceva.am gasit standul de prezentare al celor de la Styx.preturile nu sunt mici dar nici prea piperate si chiar a meritat investitia (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) mi-am cumparat sampon si balsam pe baza de henna si partea cea mai interesanta,3 tipuri de uleiuri presate la rece : ulei de avocado , ulei de jojoba si ulei de migdale.am descoperit metoda prin care sa imi pot purta parul natural si sa aibe un aspect sanatos.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Oct 31 2012, 11:38 PM
Post #404


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Mi-am luat de curand serul de par si masca cu particule de aur marca Luiza Essence.
(IMG:http://www.extensiiclip.ro/media/catalog/product/cache/1/image/abd5187db50c9167fae2eb2b57ef7b19/d/s/dsc_4621.jpg)
(IMG:http://www.perucionline.ro/media/catalog/product/cache/1/image/884ba9dfa9065cbb0a15be7306d543e7/d/s/dsc_0028.jpg)
Este o marca fabricata in Israel si m-am molipsit dupa un tratament la salon. Nu-mi venea sa cred cum mi-a lasat parul acea masca. So... am investit. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Vreau sa zic ca masca e super concentrata. Se pune foarte foarte putin si chiar am sa va pun o poza cu ce cantitate se foloseste. Cred ca ma tine cateva luni si in cazul asta isi merita banii (cam 130 - 150 lei costa, depinde de unde o luati).

Mi-am mai luat 2 sampoane Kerastase: Bain Age Recharge si Bain Force Architect. Vreau sa-mi iau si samponul Luiza Essence insa... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
(IMG:http://www.vedo.ro/media/4f7c1cd3d4561.jpg)
(IMG:http://pood.kaarkasi.ee/wp-content/uploads/2012/03/13_Resistence_Bain_Force_Architecte_250ml.jpg)

A, si un spray pentru luciu cu fixare foarte usoara (pentru par lung), Spray Schwarzkopf OSiS Sparkler Gloss se numerste. Foarte multumita sunt si de acesta.
(IMG:http://static.cauti.ro/images/merchant_products/4/4070/22926/2292627_1_large.jpg)

This post has been edited by Stiletto: Oct 31 2012, 11:43 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dacys
post Feb 19 2013, 10:40 AM
Post #405


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 11
Joined: 19-February 13
Member No.: 11,663



Fetelor, am citit postarile voastre si am zis sa va impartasesc si eu bucuria:)Imi simt parul mai moale cand folosesc samponul de la Carita, haute Beaute Cheveu,impotriva caderii parului. Parul meu este parca infuzat cu proteine de matase:) A revenit pur si simplu la viata ! Il folosesc de mai bine de o luna si deja simt parul mai rezistent si mai sanatos. Osberv ca nu imi mai cade parul, voi continua sa il folosesc. Il iubesc si il recomand.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mariacici
post Apr 22 2013, 01:52 PM
Post #406


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 22-April 13
Member No.: 11,798



Eu am parul foarte uscat si deteriorat pentru ca folosesc foarte des placa de par si drotul. De curand am auzit de samponul regenerant cu ovaz, de la Weleda. Nu il folosesc de foarte mult timp dar pot sa zic ca se vad deja beneficiile unui produs organic. Parul meu e mai moale si parca incepe sa-si revina la starea de sanatate. Am incercat tot felul de sampoane si la un moment dat ajunsesem sa mi le comand de pe internet. Din fericire am gasit ceva care sa mi se potriveasca pentru ca sincer, nu inteleg de ce noi oamenii nu profitam de beneficiile naturii si ne otravim cu tot felul de substante din produse cosmetice. Si ca sa nu uit, exista si balsamul regenerant cu ovaz de la Weleda, pentru ca ingrijirea sa fie completa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 22 2013, 02:36 PM
Post #407


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pe bune? Alea au fost cele mai proaste produse ever! Si nu numai pentru mine, ci pentru alte doua prietene. Produsele weleda mi-au lasat parul naclait, fara volum, lipit de scalp, ce sa spun, o catastrofa! Proaste am fost ca am dat atitia bani pe ele, cele mai iefitine produse romanesti sint de 10000000000 de ori mai bune decit porcariile alea. Nu stiu de ce va mai obositi sa le faceti reclama! Sint de foarte proasta calitate!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
S20
post May 8 2013, 06:17 PM
Post #408


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 5
Joined: 26-April 13
Member No.: 11,807



eu ma impac super bine cu sampnul cu petrol.
se gaseste prin cora este in jur de 15 lei - Petrole Hahn.
Din parul uscat de asta vara.. mi sa regenrat intr-o luna recomand cu caldura (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

41 Pages V  « < 39 40 41
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 01:52 PM