IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Decapaj, Decolorari sau alte solutii in caz de "accidente"
Tarja
post Jul 15 2009, 04:45 PM
Post #51


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 19
Joined: 3-June 09
Member No.: 6,620



da, a renuntat la vitamine pentru ca a citit ca B-urile ingrasa si deci pana la silueta. A luat tincturii de ardei iute si brusture. Deja si-a pus pe cap si a masat bine si sta cu ea pana maine dimineata. o sa o tina asa cateva luni. sa speram ca ajuta la cresterea mai rapida a parului..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jul 15 2009, 10:48 PM
Post #52


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Si deci pana la silueta, amuzant! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Da, am vazut ca e slabuta sora ta. Eternul mit ca vitaminele ingrasa. Pot sa creasca pofta de mancare (dar nici macar), dar nu ingrasa vitaminele propriu-zis, nu contin calorii! Eu am ramas la 50 kg si inainte si dupa.
Sa ne spui ce efecte au tincturile! Sunt benefice pentru par, nu doar in ceea ce priveste accelerarea cresterii.
Oricum, daca e vorba intr-adevar despre sora si prietena ta, sunt impresionata de preocuparea ta reala. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tarja
post Jul 16 2009, 09:13 AM
Post #53


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 19
Joined: 3-June 09
Member No.: 6,620



pai ele fiind cu parul parca nu mai au nervi sa stea sa intrebe, asa ca m-am oferit eu (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Da, am citit ca B-urile ar ingrasa, adica te fac sa asimilezi mai repede nu e ceva peste noapte, in timp. Nu toate vitaminele, ci mai degraba B -urile. Si ea tine foarte mult la silueta, si eu la fel asa ca o inteleg (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jul 17 2009, 12:15 PM
Post #54


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Frumos din partea ta!
Da, pe forumuri tot se vehiculeaza ideea ca vitaminele ingrasa, dar stii cum e, face cineva o asertiune si se transmite in toata lumea virtuala, nu sunt surse avizate. Cel mai rau lucru este sa iti sporeasca pofta de mancare...dar mie nu mi s-a intamplat. De asemenea, vitaminele B sunt bune pentru activitatea intelectuala, stari de oboseala etc.

Mi-ati facut si mie "pofta" de tratamente si mi-am facut si eu ieri o masca cu ulei de masline si lotiunea Gerovital, greu sa dormi cu asa ceva. (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) O fi uleiul de masline foarte laudat, dar pentru mine nu e suficient de hidratant. Apoi m-am spalat si imbalsamat cu Tigi, aplicat si putina lotiune fortifianta Phytonic. Foarte putin spray pentru protectie termala Joico, spuma flexibila Goldwell, peria rotativa, un alt spray de stralucire Tigi si gata. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) O gramada de produse si nici macar nu sunt toate. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 09:28 PM