IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Vopsea de par care iese la spalat
Meg
post Dec 28 2005, 09:14 PM
Post #21


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



am si eu masca aia mov.. in cutiuta galbena, dar nu mi s-a parut ca ar nuanta.
oare nu exista un produs diferit? lasa ca ma uit eu .. momentan nu am gasit in catalogul pe care il aveam pe aici :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
17girl
post Feb 21 2006, 09:16 PM
Post #22


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 768
Joined: 5-February 06
Member No.: 185



Nuantatoarele  (pallete-cred k is cele mai cunoscute) iti schimba culoarea (cel putin in cazul meu) bine bine. Mai exact m-am facut roscata ,eu natural is satena , si era o culoare super, desi pe pachet era mega-aprinsa. Rezista pana la prima spalare, apoi treptat se duc (5 spalari e maxim dar nu ramane k la inceput ). M-am facut si satena apoi (eram vopsita atunci un blond inchis), a iesit ok.... iar bruneta a fost mai .... cah.... adik dupa ce m-am nuantat nu mi-a placut deloc culoarea care nu stiu de ce avea reflexe albastre...  :- - violet si m-am spalat vreo trei patru zile si s-a dus...
          Acum vreau sa incerc sampoanele Lush the blonde care , am vazut pe forumuri, cica ar deschide culoarea parului cu 4 nuante .Se gasesc in Beauty Shop si cred ca nu strica parul...

pup`s & hugs
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Sep 19 2007, 12:31 PM
Post #23


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



a incercat cineva vopseaua noua de la wella? cea care iese dupa 28 de spalari?
oare iese de tot.. de tot, sau mai raman urme?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Sep 19 2007, 12:46 PM
Post #24





Musafir






Sa nu te prind ca-ti schimbi blondul ala deosebit al tau ca dau (IMG:style_emoticons/default/bataita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Sep 19 2007, 01:31 PM
Post #25


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Meg, eu cred ca raman. De exemplu eu m-am facut cu nuantator de la Casting, deci nuantator nu vopsea, iar complet nu se ia deloc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Sep 19 2007, 07:09 PM
Post #26


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



Si o prietena de a mea s-a facut cu nuantator acum mai bine de o juma de an.
Si tot a ramas cu urme.Zic si eu ca wal,e pacat de culoarea ta sa o strici (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Sep 22 2007, 06:43 PM
Post #27


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



(IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
pai m-am intalnit cu cineva zilele trecute, avea o culoare super si ii statea si bine. ea fiind blonda inainte, cam la fel ca mine.
d'aia m-a pocnit schimbarea..
am mai folosit wella, plic, dar a iesit complet dupa cateva spalari. cred ca am o poza pe grup cu parul spre roscat (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andria
post Oct 4 2007, 02:44 PM
Post #28


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 150
Joined: 3-October 07
From: azi sunt aici, maine nu stiu...plecata undeva...(cu pluta)
Member No.: 2,352



QUOTE(Meg @ Dec 18 2005, 01:12 AM) *
neatza, fetele,
m-a trasnit si pe mine sa ma vopsesc.. dar nu cu vopsea pt ca vreau sa fie ceva temporar. deci da, as vrea ceva care sa iasa la spalat. dupa 3-4 spalari. in liceu imi mai luam violet de gentiana si imi dadeam pe par, blond + violet iesea si un gri si un blond mai .. deosebit asa si iesea numai bine duminica, ca luni aveam mate (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (ma faceam joia).
am vazut ceva de la pallete, da parca mi-e frica sa incerc eu dupa capul meu..ce sfaturi imi dati?
multumesc! :-*


sampon nuantator de la L`Oreal...este foarte bun. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
splendora
post Oct 4 2007, 03:10 PM
Post #29


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 325
Joined: 2-May 07
Member No.: 1,565



imi puteti spune si mie exact numele si toate detaliile pt un sampon nuantator? daca se poate ...sa fie unul pe care-l pot gasi si prin canada, nu doar romania sau internet...(daca stiti). merci (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 07:34 PM