IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

23 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Perie rotativa pentru volum
Diana.
post Aug 6 2007, 02:20 PM
Post #21


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Da` io nu vreau sarmale, bre... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Eu vreau ceva cam asa:
(IMG:http://www.elady.ro/photos/articole/bucle7.JPG)
sau asa:

(IMG:http://www.elady.ro/photos/articole/craciunpar12.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Aug 6 2007, 02:27 PM
Post #22





Musafir






Era o 'figura de stil'. Da...banuiam ce vrei tu...asta iese cu peria cealalta. Nu garantez ca iese cu rotativa. Trebuie sa incerc diseara si te lamuresc.
Oricum prima coafura e super calumea, dar nu prea iese acasa. Si chestia asta tine decat o seara, dup-aia se mai ciufuleste.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 6 2007, 03:08 PM
Post #23


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



La prima si unica mea tunsoare facuta de un adevarat profi, parul mi se aranja fix ca in prima poza fara sa ii fac nimic, ci doar pe ce a dat mama natura. Dupa spalat, chiar fara uscare cu foehnul si fara sa fie nevoie de produse cosmetice.
Da saracu` herstilistu ala era in vizita in Romania... Si altu` ca el nu a mai pus foarfecele in capul meu... (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Aug 6 2007, 03:33 PM
Post #24





Musafir






O fi fost omu' priceput, dar sunt sigura ca si parul tau a fost cooperant (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 6 2007, 03:42 PM
Post #25


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Parul meu e cooperant si acum, saracu`, dar nu gaseste frizer sa "il inteleaga", ci numai de-aia de vor sa "ii schimbe personalitatea", iar parul meu nu suporta as ceva. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Aug 6 2007, 03:55 PM
Post #26





Musafir






Eu sunt fana salon Abate. Cred ca-s vreo 6 in Bucuresti. Personalul de acolo e calificat, are mana formata. Dar ai ceva drum de strabatut de la Craiova la Bucuresti.
Oricum sa nu te mai dai pe mana tipelor la care ai fost data trecuta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 6 2007, 04:03 PM
Post #27


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Las` ca revin la solutia "auto-ciuntire", ca oricum imi iese de un milion de ori mai bine decit la saloanele de "fitze" de pe-aici. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Si cred ca imi iau rotativa. La urma-urmei, poate aduna praful si de la mine din casa, nu numai pe raft in magazin. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
roxanica10
post Aug 6 2007, 04:07 PM
Post #28





Musafir






Hai ca vad ca eu tot timpul mai uit sa-ti zic cate ceva (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) . Daca-ti iei s-o tii frumos in cutie, in suportul ei, ca s-o ai mult si bine. Daca o lasi pe afara...chiar se pune praful pe ea (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) .
Mult succes si poate ne pui si o poza cu rezultatul. (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 6 2007, 11:07 PM
Post #29


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Cumparat perie. Iesit mai ieftin cu 30 de lei. Venit acasa, facut baie, pus perie in functiune. Smuls cca 200 fire par (eh, oricum cadeau ele la un moment dat! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ). Iesit cuafiura prezentabila. Data viitoare o sa am mai multe iesperienta.

Concluzie: merita banii! (IMG:style_emoticons/default/estiok.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Aug 6 2007, 11:16 PM
Post #30


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Maat, ai grija cu smulsul firelor de par! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

23 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 01:17 PM