IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

10 Pages V  « < 7 8 9 10 >  
Reply to this topicStart new topic
> Tutoriale video de make-up. Vezi filmuletul si machiajul va reusi, Cum sa ne machiem in video: Filme cu sfaturi de machiaje
pitzigoi
post Apr 25 2009, 01:06 PM
Post #81





Musafir






Si mie mi se pare ca s-a exagerat cu subiectul; vremurile s-au schimbat fetele mele. Cred ca suntem offtopic, scuze (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jun 10 2009, 08:06 PM
Post #82


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Aici machiajul cu portocaliu. Inchideti si voi ochii la greselile gramaticale! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Mi-am dat seama dupa ce-a fost filmul gata!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Sep 28 2009, 01:21 AM
Post #83


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Sep 28 2009, 07:18 AM
Post #84


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Moaaa, Pink, m-ai lasat cu gura cascata! (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) O sa incerc si eu machiajele tale cand o sa am un eveniment ceva. Ma indoiesc ca imi va reusi macar pe jumatate, dar, incercarea moarte n-are (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Sep 28 2009, 12:10 PM
Post #85


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Foarte frumos, Pink, chiar te prinde!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 28 2009, 01:07 PM
Post #86


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Bia, esti maiastra! (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif) Foarte fain facut si clipul, si machiajul! (IMG:style_emoticons/default/estiok.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Sep 28 2009, 02:17 PM
Post #87


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Va place asa fara vorbe? Mie mi se pare mai putin plictisitor cu muzica. La chestiile unde trebuie explicat o sa pun si vorbe dar explicatul nu are valoare fara faza practica. Di, zilele astea filmez un machiaj de mireasa pt site. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Sep 28 2009, 08:36 PM
Post #88


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Si mie imi place mult! Are o privire de felina.
Pink, eu cred ca ar trebui sa explici in anumite locuri sau pui voice over dupa daca e mai greu sa le faci in acelasi timp si in rest muzica. Ai dreptate, si mie mi se par plictisitoare prea multe vorbe, aaa-uri etc!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Sep 28 2009, 08:47 PM
Post #89


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Tocmai. Ma enerveaza ca deraiaza de la subiect ca na, explicatia nu poate dura prea mult. Practica ne omoara (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ! La cele in care vorbesc despre contururi si nebunii o sa si vorbesc, fireste. Dar aici nu am vazut rostul. De-aia v-am intrebat si voi.
Ma gandesc sa desenez niste sabloane sau face-charter-e ca exemplu de baza si sa caut o fata cu caracteristicile descrise si s-o machiez asa. Altfel e greu de inteles cu tot explicatul. Am vazut si la celelalte fete ca le e greu sa explice pe ele. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Sep 28 2009, 08:55 PM
Post #90


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Hmm ai putea da niste tip-uri, gen ai grija sa nu depasesti linia asta sau sa omogenizezi culorile, nu stiu chestii de genul, you should know better. Acum depinde carui target te adresezi tu, initiatilor sau beginnerilor (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pages V  « < 7 8 9 10 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5th June 2024 - 05:47 PM