IPB WARNING [2] Illegal string offset 'member_id' (Line: 638 of /modules/blog/lib/lib_blogfunctions.php)
Forum pentru femei - eLady.ro -> Agonie

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

Rating 0
 | Category: Agonie
entry Mar 11 2009, 06:23 PM
Inima mea chinuita, zgiriiata ca un pantof vechi si prea mult purtat, se zvircoleste in agonie. Parca toata lumea s-a terminat si nimic nu mai are sens. Un foc ma arde pe dinauntru si ma intreb cu obstinenta ce rol am eu, cum ar trebui sa joc si daca voi auzi vreodata in luminile rampei, aplauze la scena deschisa.
Nu mai imi pasa de nimic, sint o straina in propria mea lume.
Oricine as fi, parca nu mai apartin nimanui si nimeni si nimic nu imi mai apartine. Am pierdut tot si nu mai am de daruit nimic.
Cum e sa iti pierzi inima ? Un hau si o haos. Un gol care te imbratiseaza si te tiraste in tenebrele unui cosmar care nu se mai termina.
Un ceas a stat intr-un colt al sufletului hartuit de intrebari neterminate si de raspunsuri nerostite.
Dragostea e ca o vrabiuta paralizata de ger. In piept mi se rup baierele inimii si-n loc de singe imi curge cucuta. Sint intr-o ora neagra intr-un timp rotund, o ora in care am fost luata de un vint strain si dusa intr-o lume pustie, unde nu imi gasesc locul.
Pe marea sufeltului meu s-au scufundat toate sperantele iubirii...

« Next Oldest · Blogul meu · Next Newest »

Comments

kary_pink
post Mar 11 2009, 08:50 PM
Comment #1





Musafir






Precum valurile marii vei gasi si tu forta sa renasti, desi se frang de fiecare data la mal nu cedeaza niciodata...Nu este usor sa-ti gasesti echilibru dar tu esti un om puternic si vei gasi lumina inimii si de data aceasta... Iti doresc sa gasesti bucuria cat mai curand (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/kiss.gif)

Go to the top of the page

 
« Next Oldest · Blogul meu · Next Newest »
 
SMTWTFS
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31




IPB WARNING [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/elady/public_html/forums/init.php:365) (Line: 0 of Unknown)