IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

47 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ce filme ati mai vazut?
3A
post Apr 12 2009, 05:14 AM
Post #11


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,116
Joined: 19-January 08
From: Toronto
Member No.: 3,077



Eu am citit cartea cu Marley and Me si mi-a placut mult.

Am vazut Ghost Town, usurel, si simpatic.

Si am vazut Kate & Leopold cu Hugh Jackman (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Fain film, mi-a placut, romantic. Joaca si Meg Ryan.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post Apr 12 2009, 09:47 PM
Post #12


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Ultimul film vazut a fost The Reader- interesant film, cam exagerat pe alocuri, dar frumos.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Apr 13 2009, 09:57 PM
Post #13


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Am vazut Eden Lake. Nu vi-l recomand, decat daca nu suferiti de inima. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LostWhispers
post Apr 13 2009, 10:25 PM
Post #14





Musafir






QUOTE(Cleo @ Apr 12 2009, 01:01 AM) *
Marley and me cu Jennifer Aniston si Owen Wilson si labradorul Marley (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) e un film tare dragut iar pt iubitorii de animale se lasa cu lacrimi la final. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)



Eu am plans, nu m am putut uita pana la final, sora mea zice a 2 zi hai sa vad totusi finalul, peste cateva minute intru in camera sa o intreb ceva, ea cu lacrimi in ochii plangea de mama focului si zice " cine m a pus sa vad sfarsitul" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Apr 14 2009, 07:58 AM
Post #15


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Am vazut la televizor filmul Phat Girlz . M-a impresionat foarte tare si mi-a dat mai multa incredere in mine. M-am regasit in rolul jucat de actrita principala.
"Jazmin Biltmore este o femeie desteapta si cu gura mare, frustrata din cauza multelor sale kilogram in plus, si care aspira sa devina fashion designer. Este obsedata de greutatea ei si se lupta sa gaseasca dragostea in conditiile in care lumea care o inconjoara este plina de slabanoage sexi din cauza carora ea pare sa nu aiba nicio sansa. Dar oare barbatii numai dupa astfel de femei se uita? "
Merita vazut, chiar daca mananci la pranz compot de scobitori (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) si esti subtire in talie ca o viespe. Iti aduce in prim plan probleme emotionale pe care incerci sa le bagi sub pres.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Apr 14 2009, 10:56 AM
Post #16





Musafir






Teo esti mare figura (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Ar trebui sa iti prezint o prietena de a mea care in ciuda unor kilograme in plus agatza mereu mai multi barbati decat mine si numai unul si unul (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Si pot sa inteleg perfect de ce, e foarte feminina si sexy si are un zambet perfect. Stie sa isi puna in valoare ce are frumos.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Apr 14 2009, 11:54 AM
Post #17


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Bravo ei! (IMG:style_emoticons/default/aplauze.gif)
Ma bucur (sincer!) cand aud ca cineva mai plinut nu are nici un fel de problema in a se integra in societate. Asa ramane speranta vie.
Eu mai am de lucru (mult) la incerdeara in sine, dar ii dau eu de capat (IMG:style_emoticons/default/322.gif) mai ales ca sunt impulsionata de cazurile fericite, cum este cel al prietenei tale.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciresica
post Apr 14 2009, 08:17 PM
Post #18


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



The Great Escape de prin 1963, daca nu ma insel... Este vorba despre spuma armatei engleze si cea a armatei americane, luata prizoniera de nemti, in cel de-al doilea razboi mondial. Are umor si actiune, dar si savoarea filmelor vechi. Il recomand. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Apr 15 2009, 01:25 AM
Post #19


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Quantum of Solace, Stret Kings- am adormit la el.. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Si-am mai luat unu` cu Denzelu` si altu cu Pacono si De Niro.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janis
post Apr 15 2009, 05:30 PM
Post #20


Obsedat
****

Group: Dependent
Posts: 425
Joined: 7-June 08
From: In nori...
Member No.: 4,029



New in town (2009)- nu merita vazut
Go to the top of the page
 
+Quote Post

47 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 02:44 PM