IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Filme tip "Sex and the City", Stiti?
nadya
post Dec 28 2009, 06:32 PM
Post #11





Musafir






Oooo, mie mi-a placut foarte mult The Devil Wears Prada. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Mi l-am si cumparat, si este unul din filmele pe care imi place sa le revad cu placere si de care nu m-as plictisi. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Cand l-am vazut prima oara, m-a inspirat atat de mult, incat mi-am schimbat stilul vestimentar, am inceput sa am mai mult curaj in vestimentatie dupa ce l-am vazut.

De asemenea, SATC serialul si filmul mi-au placut foarte mult, imi place sa le revad, si am acasa intreaga colectie SATC.

Cat despre Confessions of a Shopaholic, nu m-a impresionat la fel de mult. Citisem cartea, si am asteptat cu nerabdare sa il vad la cinema, dar am fost usor dezamagita. Cred ca am asteptat prea mult de la acest film, plus ca sunt foarte multe diferente intre carte si film; in fine, nu mi l-am luat pe Blue Ray, si nu simt ca l-as revedea iar si iar, ca in cazul celor mai sus mentionate. Filmul mi-a placut oarecum, dar nu a devenit unul din favoritele mele.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melcri
post Jan 6 2010, 02:18 PM
Post #12


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,057
Joined: 27-July 09
Member No.: 6,886



Sex in the city filmul, e super;e realitate,relatii interumane,moda;nu l-as vedea de 2 ori,dar m-am relaxat si bine dispus la el;iar despre serial, nu am pierdut niciodata vreun episod pentru aceleasi motive.
Nu exista film cu Meryl Streep sa nu-l fi vazut,e o favorita a mea;cel cu diavolul e drept ca ma asteptam la mai mult,dar tot mi-a placut;primul film vazut cu MS si care a ramas un reper ptr mine si datorita starii in care eram pe atunci(parca prin 1985-1986) este Fawling in love.

joaca cu Robert de Niro ,un alt preferat al meu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Nov 9 2010, 02:18 PM
Post #13


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Am descoperit un serial grecesc, ii zice Koukles (Papusi). Iar 4 femei, insa pot sa va spun sa SATC suks pe linga Koukles/Dolls.
Damn, nu are decit 5 episoade online. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Insa sper sa bage mai multe. Pacat ca nu e si in engleza, sint covinsa ca v-ar fi placut la nebunie!
Aaaa, are! O sa aibe miine serara urmatorul! Yeeeees! La 9 jumate.
Dore, daca iti place genul, poti cauta pe http://www.megatv.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 11:17 AM