IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Concurs editorialist eLady.ro, Un imbold... :)
Diana.
post Jan 11 2008, 07:06 PM
Post #1


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Persoanele care au publicate pe site mai mult de 25 de articole se pot inscrie intr-un concurs.
Numaratoarea materialelor incepe de azi, data lansarii concursului.
Castigatoarea va avea parte de un premiu-surpriza constand in produse cosmetice... si ce o mai fi pe acolo...
Cum e premiu-surpriza, nu pot sa dau multe detalii. Insa ce pot sa va spun cu siguranta e ca nu va fi un premiu... ieftin. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Conditii participare:
- orice membru al grupului editorialist eLady.ro care are minim 25 de articole publicate pe site.
- cistiga cine are cele mai multe voturi din partea membrilor (se vor deschide topicuri separate pentru votare).
- pot participa la votare membrele cu minim 51 de postari.


Pentru demararea concursului avem nevoie de minim 2 persoane inscrise.

Detalii despre Grupul Editorialist eLady.ro :click!

Adaugare: incepem cu premiul asta + O SURPRIZA; cu cit sint mai multe persoane inscrise, cu atat se vor adauga si altele la "premiul de baza"
(IMG:http://i35.photobucket.com/albums/d193/eladyphoto/dior-dune.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Jan 11 2008, 09:41 PM
Post #2


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Ce dragut! (IMG:style_emoticons/default/322.gif) Eu m-as baga, dar sigur nu ma incadrez la peste 25 de articole. Dar abia astept sa vad cum se desfasoara concursul (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lxn
post Jan 11 2008, 09:50 PM
Post #3





Musafir






Acum imi pare rau ca nu m-am apucat de scris. Daca fac acu' 26 de articole, i'm in? (IMG:style_emoticons/default/morderis.gif) Glumeam! Astept si eu cu interes sa vaz ce se intampla in concurs!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 11 2008, 10:52 PM
Post #4


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



E de la sinte inteles ca trebe sa se faca 25. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) concursul e un imbold, e pus la descriere. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szimcsi
post Jan 12 2008, 10:27 AM
Post #5


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 8,980
Joined: 12-January 06
From: Six feet from the edge
Member No.: 146



Ok, atunci sa punem osul la treaba (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 12 2008, 02:10 PM
Post #6


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



QUOTE(Diana @ Mar 11 2006, 02:25 PM) *
Fetele... (IMG:style_emoticons/default/pupaceala.gif)

Dar eu am o intrebare: voi nu aveti nimic de spus? Ca eu sint convinsa ca da.
Cind mi-a venit ideea cu siteul m-am gindit ca nici un site de la noi pentru femei nu publica ce scriu fetele, parerile lor, ideile lor... si voiam sa aiba toata lumea posibilitatea de a-si publica pataniile, sfaturile, retetele... sa impartaseasca si celorlalte ceva din experientele prin care au trecut...
Acum nu pot baga o categorie pe site care sa se numeasca "Ce spun doamnele eLady.ro" - desi as face-o cu draga inima ... ca nu am ce pune acolo...


Revin cu ce am spus in martie 2006, cind nici un site de femei (si ma tem ca nici de altfel) nu dadea posibilitatea vizitatorilor sa trimita articole SPRE PUBLICARE. Noi (siteul eLady.ro) am fost primii si de-atunci multi au pus in practica ideea noastra, ca si cum le-ar fi apartinut... Scrieti, fetelor, scrieti, ca slava Domnului, e clar ca aveti ce spune!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Jan 12 2008, 06:17 PM
Post #7


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Ce dragut este concursul!
Maat, lasa ca am trimis si eu articole de suflet, de beauty, etc., catre site-urile de care vorbesti tu, articole la care chiar m-am straduit si nici macar nu mi-au dat un e-mail sa-mi spuna: nu esti ceea ce cautam noi. Aici mi s-au publicat niste posturi la care nici nu ma asteptam, pentru ca erau posturi. Oricum, apreciez acest site pentru asta. (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 12 2008, 06:33 PM
Post #8


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Pinki, trimite-le la mine sa le publicam, ca nu ne doare mina! Tot ce ai trimis la altii si nu s-a publicat. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Eu abia astept!

PONT: CU CIT MAI MULTE PERSOANE SINT INSCRISE IN CONCURS, CU ATIT VALOAREA PREMIULUI VA FI MAI MARE!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 12 2008, 06:39 PM
Post #9





Musafir






QUOTE(Maàt @ Jan 12 2008, 04:33 PM) *
PONT: CU CIT MAI MULTE PERSOANE SINT INSCRISE IN CONCURS, CU ATIT VALOAREA PREMIULUI VA FI MAI MARE!


Asta suna asa a un fel de schema piramidala (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Glumesc, felicitari pentru idee, mi se pare super buna!! Le incurajez si eu pe fete sa scrie cat mai mult, pentru ca sunt multe care chiar au talent si le citesc cu placere. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 12 2008, 06:55 PM
Post #10


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Vezi ca tu si Forte sunteti aproape inscrise din oficiu: da, stiu ca nu ati facut-o pentru vreun premiu, ci pentru simplul motiv ca ati fost de la bun inceput trup si suflet alaturi de proiectul eLady doar pentru ca v-a placut ideea!
Dar asta nu va "scuteste" de nimic! Nici de plecaciunile, recunostinta si multumirile mele! Vesnice!

Din lista cu multumiri nu lipsesc Kalua si Cleo, fara de care sectiunile de gastronomie, montignac ( si nu numai!) nu ar fi avut nici un haz! Nici Ala, care e "cerberul" sectiunii de moda si frumusete, (vesnica tinta a spammerilor!) nici Fanny care s-a alaturat moderatorilor nu de mult! Daca as face o lista... cred ca nu s-ar termina deloc repede.... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 11:16 AM