IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Frumusetea perfecta a la Barbie OUT, personalitatea e mai importanta!
kalua
post Feb 26 2007, 11:14 PM
Post #31





Musafir






Hale Berry are 6 degete la un picior. Si nu-mi inchipui ca amputarea lui numero 6 ar fi avut nu stiu ce riscuri.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Feb 27 2007, 01:53 AM
Post #32


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



wow!? vorbesti serios? nu auzisem pana acum de asta...(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berbecutza
post Mar 1 2007, 03:01 PM
Post #33


perpecenia sa
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,432
Joined: 8-December 05
From: berbeceni
Member No.: 49



sophie e. bextor, un alt exemplu de urechi nu tocmai perfecte. e pur si simplu adorabila (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

(IMG:http://i26.photobucket.com/albums/c141/berbegirl/get_image.jpg)

(IMG:http://i26.photobucket.com/albums/c141/berbegirl/random.jpg)

(IMG:http://i26.photobucket.com/albums/c141/berbegirl/retouch-001.jpg)

(IMG:http://i26.photobucket.com/albums/c141/berbegirl/363.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
walpurgik
post Mar 1 2007, 05:45 PM
Post #34





Musafir






Da, e draguta. Numai ca imi aduc aminte mereu ce a zis odata Robbie Williams, ca SOphie E. B. are moaca de extraterestra. Daca ma uit mai bine parca incep sa cred. Oricum, nici Robbie nu e prea breaz.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Mar 1 2007, 07:25 PM
Post #35





Musafir






si eu sunt inalta 1.73 si ce ma enerveaza mai tare este ca nu pot purta tocuri mai mari de 5 cm pt ca nu m-as simti bine se uita lumea ciudat pe strada si ma simt complexata, (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) mi se pare ca tocurile inalte dau o forma mai frumoasa piciorului. Am 38 la picior si am impresia ca am piciorul mare dar cand am auzit de angelina jolie m-am mai linistit. Poate din cauza ca piciorul mai mic arata mai feminin nu-mi place piciorul meu , e totusi asa de pacat ca ne complexam din cauza celorlalti , pe mine lumea m-a complexat foarte mult cand eram mai mica acum mi-am mai revenit dar mai am niste sechele (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) . Ma bucur ca pot vorbi cu voi si ca nu sunt singura care se simte complexata. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Philia
post Mar 1 2007, 07:31 PM
Post #36


V.I.P.
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,356
Joined: 2-January 07
From: Craiova
Member No.: 924



fetelor nu va mai plangeti ca sunteti inalte la 1.72-1.73.eu am 1.77 si ma simt chiar bine in pielea mea!
port 38 39 sau depinde de pantof 40.port chiar si pantofi cu toc pt ca iubitu meu are 1.85 (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) oricum reactia lui cand m a vazut prima oara a fost *wow!ce inalta esti!* (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) se astepta sa fiu ceva mai mica.
eu nu sunt compelxata decat de faptul ca tenul meu nu arata cum as vrea,dar sper sa il aduc pe calea cea buna (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
si mai sufeream de faptul ca am sanii mici,dar m am vindecat.tot datorita prietenului (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post Mar 1 2007, 08:59 PM
Post #37


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Eu as vrea sa fiu cu vreo 7 kg mai slaba, sa am sanii si buzele mai mari si... cam atat! Cred ca toate am mai vrea cate ceva in plus sau in minus la corpul nostru. Eu sunt obsedata sa fiu mai slaba poate si din cauza unei relatii pe care am avut-o iar domnului in cauza i se parea ca la 1.68 si 55 kg eram nu grasa ci foarte grasa... (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) Am slabit, dar cum imi place sa mananc acum am ajuns iar la 55 kg! (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Mar 1 2007, 10:23 PM
Post #38





Musafir






@ Walpurgik ... gusturile lui Robbie la femei sunt oricum irelevante pt ca el e gay (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

@ Bia - femeieeee....mie la 1.69 si 54 de kile mi se pare ca sunt prea slaba (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Cand aveam 56 de kile (maximul ce l-am avut vreodata) mi se parea ca arat cel mai bine. Aveam oleaca de forme...acum mi se pare ca sunt cam ascutzita asa (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post Mar 1 2007, 10:45 PM
Post #39





Musafir






Terminati-o cu inaltimea si kilele, astea sunt irelevante pentru ca depinde foarte mult de conformatia corpului. Ca. 1,70 m si 55 kg poate fi multisor sau foarte putin. (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Mar 1 2007, 11:16 PM
Post #40





Musafir






Ai dreptate kalua...conteaza mult conformatia. Eu am o conformatie asa...androgina, ceea ce e bine din punct de vedere al faptului ca un kil doua trei in plus nu se prea observa, dar e rau ca nah...nu am forme, si io as vrea sa am (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Asa suntem noi muierile, vesnic nemultumite (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Cine are parul cret il vrea drept, cine are ochii albastri i-ar fi vrut verzi si tot asa (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 10:37 AM