IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Extract din mladite de zmeur
Meg
post Feb 3 2006, 06:10 PM
Post #11


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



Alexa, iti multumesc. Dar cat inseamna 70 de picaturi? o ligura, doua? ca daca ma apuc de numarat de fiecare data..  :-X
de fapt, ce era mai important am aflat. merci! :)

:-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ariana
post Feb 4 2006, 01:54 PM
Post #12


Membru de Onoare
*****

Group: Incurabil
Posts: 1,263
Joined: 7-December 05
From: Timisoara
Member No.: 15



Alexa nu ca e cam mult 70 de picaturi in cazul in care nu suferi de ceva concret? :oIntreb si eu.
Meg stiu ca sunt gemoderivate gata pregatite ca "doza" in cazul in care nu ai chef de numarat.Am sa ma uit sa vad ce firma le produce.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alexa
post Feb 4 2006, 04:24 PM
Post #13


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 190
Joined: 18-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 115



Ariana, pentru mine 70 de picaturi reprezinta doza-soc pentru chistul meu ovarian de aproape 6 cm. Pe prospect se spune ca poti lua intre 50-70 de picaturi in asociatie cu alte produse naturiste-ceea ce e si cazul meu, in paralel iau tinctura de coacaz negru pentru aceeasi afectiune. Deci, nu sint multe 70 de picaturi. ::)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RamoAA
post Nov 16 2012, 12:25 PM
Post #14


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 16-November 12
Member No.: 11,517



QUOTE(Alexa @ Feb 4 2006, 04:24 PM) *
Ariana, pentru mine 70 de picaturi reprezinta doza-soc pentru chistul meu ovarian de aproape 6 cm. Pe prospect se spune ca poti lua intre 50-70 de picaturi in asociatie cu alte produse naturiste-ceea ce e si cazul meu, in paralel iau tinctura de coacaz negru pentru aceeasi afectiune. Deci, nu sint multe 70 de picaturi. :(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)


Buna ziua

Subiectul e foarte de actualitate pt mine ....te rog spune-mi daca s-a rezolvat situatia ta pe moment sau ...pt totdeauna.....Desi am fost in doua luni la gine din doua in doua saptamani ...la ultimul control mi s-a gasit un chist de 6 cm plin cu lichid.In asteptarea menstrei si a efectelor acesteia asupra chistului parca as incerca acest tratament in loc sa stau sa astept si intre timp sa tot creasca dracia asta.

Multumesc anticipat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
assd
post Feb 26 2015, 12:53 PM
Post #15


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 26-February 15
Member No.: 12,769



a ce mi-am salvat tenul de elefanti(cosuri) cu tot felul de creme am trecut si la o cura de gemoderivate la sfatul fetelor mele de la topicul Acnee...printre aceste gemoderivate e si extractul din mladite de zmeur.
Plus ca in primavara can
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 03:14 PM