IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Am "aflat" ce inseamna violenta domestica
Teocris
post Nov 9 2007, 02:03 PM
Post #1


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



(IMG:style_emoticons/default/crying.gif) Nu credeam ca se va ajunge la asta,dar de ieri am intrat(nu ca asta imi era intentia)in grupul celor care sunt batuti in cadrul "intim"al familiei
am citit toate incurajarile voastre pentru doamna care a avut un astfel de topic dar situatia mea e un pic mai complicata.Am o fetita de trei ani care isi adora tatal,stau in chirie(mare in comparatie cu venitul meu lunar)si vine iarna(cu facturile aferente)
suntem impreuna de 12 ani si casatoriti de 6 ani,iar viata noastra conjugala nu a fost mereu roz .Au fost certuri,au fost amenintari cu despartirea dar niciodata bataie.Asta pana aseara. (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)
In capul si in inima mea este un amalgam de sentimente care toate se bat pentru primul loc.Furie,teama,rusine,neputinta......
Imi vine sa mor!!!!!!!!
Sunt pierduta!Nu stiu incotro sa o iau!
Nu vreau sa mai stau cu el nici macar o secunda! Nu vreau nici macar sa il mai vad vreodata!
Si apoi imi vine in minte copilul meu drag care plange "tata,tata!"
Ajutor!
macar voi ......
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
teocris7   Am "aflat" ce inseamna violenta domestica   Nov 9 2007, 02:03 PM
Meg   teo :( imi pare rau sa citesc aceste randuri. de l...   Nov 9 2007, 02:11 PM
claudia_electra   aoleu meg, chiar NIMIC nu justifica bataia, nu o i...   Nov 9 2007, 02:21 PM
albinuza   si acum el la ce se asteapta?? si nu inteleg de ce...   Nov 9 2007, 03:54 PM
mititik   <...   Jan 5 2008, 12:48 PM
dmc   Femeia are varsta pana in 50 de ani. Deci nu e chi...   Jan 5 2008, 01:26 PM
teocris7   Relatia ta care este cu femeia de care vorbesti? T...   Jan 5 2008, 03:13 PM
dmc   Dupa cum am mai zis rolul meu aici e sa cer ajutor...   Jan 5 2008, 04:16 PM
Fanny   Dmc, din ce spui tu relatia lor nu e deloc una nor...   Jan 5 2008, 04:49 PM
Maàt   Dmc, esti medic? Ok: o sa iti spun ceva- stiu ca s...   Jan 5 2008, 07:27 PM
dmc   Nu sunt medic. Femeia aceasta nu a crescut intr-un...   Jan 5 2008, 09:32 PM
Fanny   Incearca sa gasesti un centru specializat care ada...   Jan 5 2008, 10:52 PM
teocris7  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th April 2024 - 01:51 PM