IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> produse cu ingrediente naturale magazin online. brand-uri
karinutza
post Aug 24 2012, 09:41 AM
Post #1


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 5
Joined: 19-June 12
Member No.: 11,269



Noi romanii suntem foarte snobi! Majoritatea au senzatia ca in cazul in care un produs este foarte scump si apartine unui anumit brand de top, este si bun. Este o mentalitate total gresita! In general marile brand-uri folosesc diferite chimicale in compozitia produselor, care pot avea efect, dar pentru o scurta perioada de timp. De asemenea, s-a demonstrat ca acestea contin ingrediente care afecteaza sanatatea.
Cu timpul am realizat ca natura ne ofera tot ce avem nevoie si ca un produs cu cat este mai putin tratat chimic, cu atat este mai bun. Am inceput sa folosesc produse naturale ce au la baza exclusiv ingrediente active din plante si uleiuri presate la rece. Spre fericirea mea aspectul parului, al corpului si al tenului meu s-au imbunatatit considerabil.
Informati-va si nu ezitati sa incercati si metode mai benefice pentru corpul si sanatatea voastra, cum ar fi : produse cu lapte de iapa sau capra, cremele si gelul de dus din ceai verde si produsele pentru ingrijirea parului pe baza de henna.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 24 2012, 11:52 AM
Post #2


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Si ce treaba are asta cu acnee, karinutza? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 09:29 AM