IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  « < 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> TOP : Melodii proaste si enervante
Cindy
post Jan 18 2009, 07:54 AM
Post #51


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Angel (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Vreau si eu adresa blogului pe PM?
Eu initial nu stiam cine e Ina, credeam ca melodia e straina dar ascultand versurile mi-am dat seama ca e romaneasca! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Pe bune, toate melodiile de la noi in engleza au niste versuri aiurea, cu un vocabular facil de nivel de clasa a 5-a..

In ultimul timp ma intoxica melodia lui Smiley "Am bani de dat". (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) Nu e de ajuns ca mi se pare super enervanta dar o si aud peste tooot!!

Dar de "I'll do you like a truck" ce parere aveti? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Si a avut mare succes international melodia noastra...click!

This post has been edited by sweet_girl: Jan 18 2009, 08:14 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 18 2009, 12:44 PM
Post #52





Musafir






Trimis adresa pe PM (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Pe mine aia cu "am bani de dat" m-a molipsit rau de tot, dupa ce o aud o cant toata ziua (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Si pentru ca sunt subiectiva si imi place de Smiley (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif) nu o sa zic nimic rau de ea si de celelalte melodii cu versuri stupide pe care le mai are. :|

Aia a lui Geo Da Silva, presupusul hit international chiar ma enerveaza la culme :|
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadutZ15
post Jan 18 2009, 04:25 PM
Post #53





Musafir






dar de asta ce parere aveti? mi se pare o mare prostie (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) si copiata o parte dupa madonna si vulgaritate...
Loredana -Tzuki
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cleo
post Jan 23 2009, 02:48 AM
Post #54


moderator
*******

Group: V.I.P.
Posts: 6,061
Joined: 8-December 05
From: Montreal
Member No.: 34



melodia ca melodia ( refrenul parca-i din reclamele cu autocare turcesti) dar pe coregraf il anihilam (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Feb 16 2009, 02:11 PM
Post #55


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Am vazut accidental zilele astea la TV marele artist Gregorio de Romania/Transilvania. That's so lame! (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kalua
post May 29 2009, 05:01 PM
Post #56





Musafir






Pe mine ma seaca Milow cu Ayo Tehnologia lui, nu mi s-a parut misto coverul lui nici cand a aparut, acum sunt la faza cand inchid radioul daca s-apuca desteptu' asta sa lalaiasca cantecul asta, ma face agresiva! (IMG:style_emoticons/default/mad.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Originalul chiar imi place.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Mar 4 2011, 03:50 PM
Post #57


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591





Ma enerveaza melodia asta de mor (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Valentina30
post Mar 5 2011, 10:20 AM
Post #58


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 716
Joined: 5-July 07
From: Bucuresti
Member No.: 1,899



Teo, si mie mi se pare stressanta. In afara de cuvintele "Barbara Streissand", repetate pana la intoxicare, eu nu inteleg nimic .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Mar 5 2011, 01:49 PM
Post #59


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Nooo, acum doar nu ne asteptam la o chestie desteapta de la un "sos de rata", nu?! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Timpa melodie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Mar 6 2011, 05:00 PM
Post #60


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Dar ati observat cat de des apare la radio si la televizor? (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) O melodie care merita nu apare asa des. Cred ca in loc sa ne desteptam, ne prostim (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  « < 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23rd April 2024 - 12:27 PM