IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Topic cu mesaje spam II, Cine mai face spam pe elady.ro
marina453
post Aug 4 2012, 12:15 PM
Post #11


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 4-August 12
Member No.: 11,358



QUOTE(lxn @ Mar 27 2008, 05:28 PM) *
Eu am scolioza de ceva vreme, acum cativa ani am facut recuperare si se mai ameliorase gradul de deformare, insa nu am mai avut timp sa continui tratamentul inceput si iata ca acum am iarasi probleme cu coloana. Ma doare spatele daca stau prea mult timp in picioare, daca fac efort sau daca stau prea mult pe scaun fara spatar etc.

Am auzit de existenta unui Kosmodisk, insa prezentarea de pe site-ul lor tot nu ma convinge ca va fi eficient. Am mai gasit pareri pe un singur forum, insa 80% erau negative. In elady am mai multa incredere, de aceea va intreb:

Ati folosit Kosmodisk, este eficient sau nu-si face treaba?
Aveti vreo recomandare de dispozitiv/aparat sau ce o fi el pentru coloana, eficient si bun?


Buna,

Lucrez la birou 10 ore pe zi si ma durea foarte rau spatele.... am zis sa incerc si am comandat un kosmodisk. Ce iti pot spune este ca momentan durerile sau mai ameliorat, nu pot spune cu siguranta daca din cauza lui sau a exercitiilor care le fac seara cand il port dar mie mi-a fost de ajutor. Tin sa precizez ca l-am comandat de pe un site si am platit 149 de lei cu tot cu livrare. Nu stiu daca am voie sa dau nume dar l-am luat dp stiu ca nu am voie da` mi se rupe de u (l-am primit a doua zi).
Reason for edit: spam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rusuandrei
post Aug 6 2012, 12:19 PM
Post #12


1000
*

Group: User Banat
Posts: 2
Joined: 6-August 12
Member No.: 11,361



QUOTE(maddy26 @ Jan 9 2006, 03:25 PM) *
Poate stie cineva de o sala de aerobic in zona stadionului Lia Manoliu...
Am auzit ca ar fi una cu instructori tari pe acolo , dar nu stiu exact unde si cum se chiama ...
Va pup .


Sedinta de aerobic se desfasoara unde doreste clientul,la el acasa sau in parc sau intr-o sala frecventata de el,pretul per sedinta este de 20ron,inclus nutritia.
Andrei Lucian Rusu instructor de culturism si fitness va asteapta pe site-ul spam pentru a va lumina in privinta dietelor, alimentatiilor sanatoase, si antrenamentelor de aerobi.
Va asteptam cu drag.Multumim

QUOTE(kary_pink @ May 25 2006, 01:08 PM) *
da am rabdare desi mi-a luat ceva sa ma ambitionez,....dar ma saturasem sa incep sa ma duc la sali cu prietene care mai apoi cedau....si singura mi-e urat iar mie imi place sa duc un lucru pana la capat (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)


Sedinta de aerobic se desfasoara unde doreste clientul,la el acasa sau in parc sau intr-o sala frecventata de el,pretul per sedinta este de 20ron,inclus nutritia.
Andrei Lucian Rusu instructor de culturism si fitness va asteapta pe site-ul spam pentru a va lumina in privinta dietelor, alimentatiilor sanatoase, si antrenamentelor de aerobi.
Va asteptam cu drag.Multumim

QUOTE(Meg @ Jan 10 2006, 06:49 PM) *
vreau si eu una in zona grivita-1 mai. cunoscatoare si insotitoare? (IMG:style_emoticons/default/fluierat.gif)


:-*


Chiar am un client pe strada pajurei,care fac cu el de 3 ori pe saptamana,a dat jos in 5 saptamani de la 97 la 85 kg.
Sedinta de aerobic se desfasoara unde doreste clientul,la el acasa sau in parc sau intr-o sala frecventata de el,pretul per sedinta este de 20ron,inclus nutritia.
Andrei Lucian Rusu instructor de culturism si fitness va asteapta pe site-ul spam pentru a va lumina in privinta dietelor, alimentatiilor sanatoase, si antrenamentelor de aerobi.
Va asteptam cu drag.Multumim
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rusuandrei
post Aug 6 2012, 12:23 PM
Post #13


1000
*

Group: User Banat
Posts: 2
Joined: 6-August 12
Member No.: 11,361



QUOTE(kami @ Mar 3 2007, 12:31 AM) *
Buna!!
tocmai am realizat ca m-am ingrasat 9 kg in 8 luni.am inceput sa merg la fitness,maine voi face a 5 a sedinta,dar inca nu reusesc sa mananc sanatos asa cum abisnuiam candva...
...asta mi-a cam afectat si respectul de sine,si viata sociala,si tot... de aceea as vrea sa-mi mai impartasiti si voi cate ceva...poate macar de "gura" voastra o sa ma tin.. (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)



Sedinta de aerobic se desfasoara unde doreste clientul,la el acasa sau in parc sau intr-o sala frecventata de el,pretul per sedinta este de 20ron,inclus nutritia.
Andrei Lucian Rusu instructor de culturism si fitness va asteapta pe site-ul spam pentru a va lumina in privinta dietelor, alimentatiilor sanatoase, si antrenamentelor de aerobi.
Va asteptam cu drag.Multumim
Go to the top of the page
 
+Quote Post
claudia11
post Aug 6 2012, 01:40 PM
Post #14


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 6-August 12
Member No.: 11,362



buna! as putea sa itit recomans spam. stiu ca ei trimit studenti in strainatate la studii( cu bursa de studii). ai putea sa le dai un mail la contact- at - spam si sa te interesezi. cu siguranta iti vor raspunde in cel mai scurt timp. multa bafta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andreea_dobre
post Aug 9 2012, 07:37 PM
Post #15


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 2
Joined: 30-June 12
Member No.: 11,295



sincer nu stiu despre universitati din franta, in schimb am un prieten care a plecat anul trecut in anglia cu bursa. chiar zilele astea vorbeam cu el si imi spunea ca e super ok, atat conditiile de cazare cat si cursurile, ca n-ar mai vrea sa se intoarca in tara (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ). pe el l-au ajutat sa se hotarasca cei de la study abroad advising center, daca vrei mai multe da-le si tu un mail la spam cu repetitie iti urez mult succes !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
popescuionela
post Aug 15 2012, 08:48 AM
Post #16


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 10-April 12
Member No.: 11,144



In orasul meu, Bucuresti, ma opresc de fiecare data si savurez un ceai la spam de spam. O strada linistita, o oaza de relaxare intr-o zona buna a capitalei. Nu am o poza, dar cei care poposesc putin timp in Bucuresti pot merge sa se bucure de un ceai bun, ales din cele peste 200 de sortimente existente. Recomand cu caldura!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krisstyna
post Aug 22 2012, 10:53 AM
Post #17


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 22-August 12
Member No.: 11,390



spam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sikaaa
post Sep 23 2012, 03:00 PM
Post #18


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 23-September 12
Member No.: 11,433



spam Instalare windows Bucuresti, Reparatii calculatoare,

Daca nu va merge calculatorul , si nu puteti naviga rapid pe forum. spam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebica1983
post Sep 24 2012, 02:33 PM
Post #19


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 24-September 12
Member No.: 11,434



Eu nu pot sa fac sport deoarece medicul mi-a interzis acest lucru, dar folosesc o crema anticelulitica pe care am gasit-o pe sit-ul spam Momentan sunt multumit!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Interzisul
post Sep 26 2012, 08:47 AM
Post #20


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 3
Joined: 26-September 12
Member No.: 11,439



Are cineva idee de ce nu pot posta un topic nou?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Pages V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 07:15 PM