IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Topic cu mesaje spam II, Cine mai face spam pe elady.ro
Ch'artist
post Oct 3 2012, 03:51 PM
Post #21


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 3-October 12
Member No.: 11,445



"I'll Make You an Offer You Can't Refuse"

spam

This post has been edited by Diana: Oct 3 2012, 07:21 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
reduceri50
post Oct 5 2012, 09:22 AM
Post #22


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 5-October 12
Member No.: 11,447



QUOTE(lxn @ Mar 27 2008, 05:28 PM) *
Eu am scolioza de ceva vreme, acum cativa ani am facut recuperare si se mai ameliorase gradul de deformare, insa nu am mai avut timp sa continui tratamentul inceput si iata ca acum am iarasi probleme cu coloana. Ma doare spatele daca stau prea mult timp in picioare, daca fac efort sau daca stau prea mult pe scaun fara spatar etc.

Am auzit de existenta unui Kosmodisk, insa prezentarea de pe site-ul lor tot nu ma convinge ca va fi eficient. Am mai gasit pareri pe un singur forum, insa 80% erau negative. In elady am mai multa incredere, de aceea va intreb:

Ati folosit Kosmodisk, este eficient sau nu-si face treaba?
Aveti vreo recomandare de dispozitiv/aparat sau ce o fi el pentru coloana, eficient si bun?


Am folosit si este foarte bun. Sunt multumit de el, recomand.

QUOTE(ioannaraluka @ Mar 27 2008, 05:41 PM) *
Au folosit parintii mei...apa de ploaie. Cred ca l-au si returnat (IMG:style_emoticons/default/nusepoate.gif)


spam
KOSMODISK Classic Set - 50% reducere + Livrare gratuita in 24 de ore!
spam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andreea2345
post Oct 6 2012, 07:26 PM
Post #23


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 6-October 12
Member No.: 11,452



Cea mai simpla metoda, sa stai acasa, sa ai timp de copii si de treburile zilnice din casa, si sa ai si un venit pe care sa te poti baza!
Faci bani stand la calculator, nu mai mult de 20 de minute pe zi.
Nu iti trebuie decat un cont de paypal si poti incepe!
Multa bafta!

spam pentru fraieri
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mikelaswit
post Oct 10 2012, 11:57 AM
Post #24


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 4
Joined: 10-October 12
Member No.: 11,457



Buna fetelor,

M-am hotarat sa vand din produsele pe care le-am primit in ultima perioada, deoarece pana voi apuca eu sa le folosesc pe toate vor expira.
Produsele sunt noi si absolut nefolosite. Toate cremele au sigiliu si majoritatea parfumurilor lafel. Sunt foarte serioasa si nu ma ocup cu asta in general si sper sa fiu credibila avand in vedere ca e netul plin de astfel de oferte (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Eu le-am facut si poze. Daca vrea cineva detalii contactati-ma pe email: SPAM
Am facut o lista si am pus si niste preturi aproximative. Cel mai usor mi-ar fi sa le livrez personal in Ploiesti. Dar pot desigur sa le trimit si prin posta sau curier.

Parfumuri:
Little White Dress - apa de parfum - 50 ml - 45 lei
Ice - Oriflame - apa de toaleta - 30 ml - 20 lei
Adidas - Pure Lightness - apa detoaleta - 50 ml - 30 lei
Heidi Klum Shine - apa de toaleta - 50 ml - 120 lei
Giordani Gold - Oriflame- apa de parfum - 50 ml - 50 lei
Volare - Oriflame - apa de parfum - 50 ml - 40 lei
Perceive - Avon - apa de parfum - 50 ml - 40 lei
Blue Seduction - Antonio Banderas - Caseta cadou contine: apa de toaleta 50 ml + Spray 150 ml - 85 lei
Diavolo - Antonio Banderas - apa de toaleta - 100 ml - 60 lei
Midsummer - Oriflame - apa de toaleta - 50 ml - 40 lei
Pret a Porter - Glamour Chic - apa de toaleta - 50 ml - 40 lei
DKNY (Dona Karan New York) - Be Delicious Verde - apa de parfum 100 ml - 170 lei
Chanson D'Eau - Caseta contine: apa de toaleta 75 ml + Spray 75 ml - 30 lei

Creme de fata:
Vichy - Liftactiv CxP - Crema reconstructiva antirid si fermitate - ten normal si mixt - 60 lei
Olay - Caseta cadou contine: Crema de fata Olay Total Effects 7 pentru zi + Lapte Demachiant Age Defying - 45 lei
Olay - Complete Care - crema de zi pentru ten normal/uscat - 18 lei
Loreal Revitalift 10 Total Repair - 40 lei
Loreal - Triple Active Jour - pentru ten normal si mixt - 25 lei
Loreal - Codul tineretii - Crema antirid cu efect de intinerire pentru zi - 40 lei
Garnier - Total Fresh - Ten Normal si mixt - 18 lei
Garnier - Essentials cu extract de Karite si itamina A - crema de noapte pentru toate tipurile de ten - 18 lei

Creme de corp:
Garnier - Body 7 crema hidratanta de corp - adusa din afara tarii - 7 lei
Avon - Body Lotion - crema de corp - 6 lei
Nivea - Body Milk - Lapte de corp hranitor - 8 lei
Set Oriflame Delicacy: Crema de corp + Crema de maini - 15 lei

Gloss - Avon Extra Lasting - culoare superba - trimit poza la cerere - 7 lei


This post has been edited by Teocris: Oct 10 2012, 01:05 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mikelaswit
post Oct 10 2012, 06:31 PM
Post #25


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 4
Joined: 10-October 12
Member No.: 11,457



Parerea mea e ca ar trebui SA faceti o categorie de publicitate ! Nicidecum sa-mi mutati mesajul la spam! Nu spamez pe nimeni si nici nu trimit mesaje agasante cu vanzari dubioase ci doar as vrea sa vand niste produse pe care le am in plus. Si toate astea se intampla din cauza teparilor si hotilor din tarisoara asta. Tocmai am precizat ca prefer sa vand produsele si sa le predau personal. Dar nu mai avem si noi, oamenii de rand, loc de hoti! Toti devenim niste suspecti.....Asa ca, voi, administratorii forumului, evaluati Mai bine postarile inainte sa dati cu parul.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mikelaswit
post Oct 10 2012, 06:34 PM
Post #26


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 4
Joined: 10-October 12
Member No.: 11,457



Acum observ ca ati marcat cu cuvantul Spam adresa mea de email. Care-i faza? Nu este in link!!! Verificati Mai bine pe viitor
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mikelaswit
post Oct 10 2012, 06:36 PM
Post #27


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 4
Joined: 10-October 12
Member No.: 11,457



Si va rog sa mutati mesajul meu initial acolo unde considerati, dar in nici in caz la spam. Ca nu lezez pe nimeni Astept raspuns
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Oct 11 2012, 12:06 PM
Post #28


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Draga mea, cu "cadourile" tale deschizi o pravalie. In plus, cam toate tin MLM... De aceea mesajele au fost mutate la spam.
Nu avem categorie de talcioc si nici nu o sa facem vreuna. Imi pare rau.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Razyell
post Oct 13 2012, 04:39 PM
Post #29


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 13-October 12
Member No.: 11,464



QUOTE(Oana @ Apr 5 2011, 01:32 PM) *
Multumesc Diana.
Practic, muncesti din greu, ca e o munca sa stai sa dai clikuri si sa citesti mailuri. Pierzi timp pretios pentru altii, care intr-adevar se imbagatesc.
Anuntul ar trebui sa sune asa: cum sa ma imbogastesc rapid si fara riscuri de pe spatele tau sau al vostru (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Eu eram curioasa, daca Ioana, care a afirmat ca a incercat si nu a facut mare lucru, a primit macar 5 lei sau 10 lei pentru munca ei. Eram curioasa si pentru altii care ma contrazic (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
E bine sa spuna toti cei care au muncit pentru asa ceva, sa impartaseasca din experienta lor si poate se mai deschid mintile altora si pas cu pas cad afacerile de genul asta (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif)



Buna tuturor,

Caut 2 persoane care sa lucreze de acasa part-time (lucrezi cand vrei si cat vrei). As dori ca aceste persone sa aiba varsta cuprinsa intre 22 si 35 de ani. Jobul nu este unul obositor si nu necesita experienta in domeniu.

Ofer traning + materiale necesare activitatii.

Este vorba de vanzarea prin telefon a unui produs foarte util companiilor.

Castigurile pot ajunge peste salariul mediu din Romania daca va dedicati acestui Job chiar si cu cateva ore pe zi sau saptamana.


Venitul consta in comision din vanzari + bonusuri de performanta + alte beneficii.

Asadar astept cu nerabdare viitoarea colega. Pentru mai multe detalii trimiteti un mail la spam care sa contina subiectul JOB PART-TIME iar in mesaj : prenume, varsta, localitatea si numarul de telefon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cecile
post Oct 15 2012, 08:51 PM
Post #30


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 15-October 12
Member No.: 11,468



Buna! Ati incercat site-ul SPAM? Hainele sunt de calitate si ieftine. Astept opiniile voastre!

This post has been edited by Cindy: Oct 15 2012, 11:53 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 01:08 AM