IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

99 Pages V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Hot Bar & Lounge XXXVI - eLady`s hot spot, Eh, de-ale noastre...
sylvia_31
post May 17 2010, 02:49 PM
Post #1


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,405
Joined: 20-December 06
Member No.: 868



Hello hello !
Si la noi e frig si intunecat afara, de parca vine iarna nu vara.
Astept sa se coaca mai repede ciresele alea, ca la 26 lei kilogramul nu-mi permit decat sa le admir de la distanta (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif) .
Albi, sa-ti fie de bine shoppingul , ce mai conteaza 150 euroi in fata senzatiei aleia de extaz total.. (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Globetrotter
post May 17 2010, 03:23 PM
Post #2


Bookaholic
*******

Group: Administratori
Posts: 3,086
Joined: 25-February 09
From: Craiova
Member No.: 5,950



Buna, fetelor! (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Eu am mancat cirese, n-au nici un gust! (IMG:style_emoticons/default/ametit.gif) In schimb capsunele... (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)
Aici e frig si un vant... (IMG:style_emoticons/default/germare.gif) (IMG:style_emoticons/default/swear[1].gif)
Cindy, si eu tot bag in mine o gramada de prostii in ultimul timp (IMG:style_emoticons/default/thumbsdown.gif) , dar ma intorc eu la MM, tot el e dragostea mea. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Eu mai incolo poate ma duc pe la o prietena... In rest, mai nimic.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post May 17 2010, 08:43 PM
Post #3


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Buna seara! Ci faciti copii?
Io astept sa se termine friends ca sa ma duc sa mananc.
Am o stare de agitatie. Stiu io care e cauza... (IMG:style_emoticons/default/zapacitul.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kryss_10
post May 17 2010, 08:47 PM
Post #4


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,153
Joined: 14-March 09
From: The moon
Member No.: 6,083



Hello Albi! Eu stau in pat la tv si vreau sa dorm pentru ca mi-e somn. Laur pe unde o umbla?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post May 17 2010, 08:58 PM
Post #5


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



Poate o fi si el prin oras cu vreo fetita (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo-Anna
post May 18 2010, 02:08 AM
Post #6


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



La mine a fost super vremea azi (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) , soare cat incape 28°C, destul de normal, am inceput sa fac aerobic in apa (IMG:style_emoticons/default/dumbells.gif) azi voiam sa fac foamea da pe la 10 seara nu am mai rezistat (IMG:style_emoticons/default/nea.gif) ...
Capsune am papat anul asta in martie in tampie , la noi acu sunt nectarine si apricoze , abia astept sa se coaca smochinele , ca le am in gradina ... le verific in fiecare zi (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
De maine incep munca in gradina , cata bataie de cap o sa am cu cainele (IMG:style_emoticons/default/dry.gif) pt ca ii place sa sape exact unde pun io flori , legume (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif)

Somn usor la toata lumea , cred ca toti dormiti deja , (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Albi sa iti porti hainutele cu drag , kryss enjoy your happy moments, Book spor la trecut peste acel MM care ai mentionat si nu uita un pic de dulce alina si sufletul ...Dii spor la ce faci !!sa nu te rupi prea tare (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) viata e asa scurta ...Silvia iti doresc anul asta plina casa cu cirese ... Laur pe unde umblii?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bia
post May 18 2010, 10:26 AM
Post #7


make-up artist
*******

Group: Administratori
Posts: 5,601
Joined: 11-December 06
From: Otopeni
Member No.: 819



Buna, fetelor!
Eu ieri am avut treaba multa si azi am la fel. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Ceea ce e bine, cred. Macar nu ma uit pe pereti.
Ni s-a stricat centrala si trebuie sa cumparam alta. Acum nu am apa calda si e cam nasol. Am facut dus cu apa rece... Brrr...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Corina
post May 18 2010, 10:48 AM
Post #8


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 864
Joined: 14-January 10
From: Tulcea
Member No.: 7,788



Buna fetelor si Laur...care a cam disparut! Eu fac curatenie, au aparut furnici prin casa (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) ! Va pup (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 18 2010, 11:32 AM
Post #9


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Bonjuuuuuuur! Ce face fetele mele? La mine vremea s-a mai limpezit putin, parca nu mai e asa mohorita ca ieri.
Cori, de unde furnici?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Corina
post May 18 2010, 11:48 AM
Post #10


Incurabil
*****

Group: Obsedat
Posts: 864
Joined: 14-January 10
From: Tulcea
Member No.: 7,788



Pai nu stiu de unde...ideea e ca am furnici. Am pus niste praf de copt pe la praguri, asa mi-a zis mama. Faza tare e ca furnicile inseamna bogatie (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ...

Dupa ce termin termin curatenia vreau sa gatesc...ciorba de zarzavat si fleica de porc cu usturoi la tigaie!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

99 Pages V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16th April 2024 - 11:19 AM