IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V  « < 2 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> Deochiul, Deochiati?Ati fost deochiat?
no_ua
post Mar 11 2006, 10:49 PM
Post #31


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 210
Joined: 15-December 05
Member No.: 101



Corect.Campul energetic depaseste limitele trupului.Am citit si eu despre asa ceva dar nu stiu distanta. ce stiu este ca cei care au capacitati extrasenzoriale au un biocamp foarte mare.
Nu-mi amintesc exact fraza dar si Isus a spus la un moment dat cand cineva i-a atins hainele ca a dat energie dar in alte cuvinte.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post Mar 17 2006, 05:12 PM
Post #32


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



fetelor sunt deochiata rau de tot. abia vad ce scriu. va rog mult spuneti-mi ce sa fac. pot sa-mi descant singura?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blondina
post Mar 17 2006, 08:48 PM
Post #33


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,136
Joined: 8-December 05
From: 7Th Heaven
Member No.: 16



Da..descanta-te singura..zii de 3 ori Tatal Nostru..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Densen
post Mar 17 2006, 09:53 PM
Post #34


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 91
Joined: 7-February 06
Member No.: 191



Citisem candva ca si japonezii ar avea un "obicei" de genul asta. Doar ca ei se protejeaza cu ceva albastru.
Cat despre experiente personale, doar cand eram copil, bunicii imi descantau uneori cand aveam dureri de cap si ameteli. De atunci am mai avut simptomele de deochi, dar nu m-am mai gandit ca asta ar putea fi cauza. Mi-am amintit de deochi acum, citind aici. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/nesigur.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ala80
post Mar 17 2006, 11:13 PM
Post #35


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



mi-am zis de 3 ori Tatal Nostru cu betele de chibrit deasupra unei cani cu apa. nu s-au pozitionat vertical (ca atunci cand esti deochiat), dar mi-am revenit.

groaznica experienta. stiu cine m-a deochiat....un baiat cu ochi albastri.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bacardi_Girl
post Mar 18 2006, 12:09 AM
Post #36


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,542
Joined: 13-March 06
Member No.: 265



Mai e nasoala chestia asta cu deocheatul...La mine iin familie cred ca e ceva ereditar...Cand eram mica bunicul meu m-a deochiat asa rau ca toti credeau ca mor asa rau mi-a fost...au chemat o baba din sat si dupa ce s-a chinuit femeia am scapat.Tatal meu iarasi deoache....de cate ori s-a intamplat sa mearga pe la vecini si sa-i placa anumite animalute,unele din ele mureau,restul se imbolnaveau.Si eu mai deochi dar rar.Trebuie sa simti ceva cu adevarat deosebit si sa-ti vina o stare mai aparte ca sa poti face asta.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Mar 18 2006, 03:34 AM
Post #37


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



ay, bacardi (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mistaco
post Mar 18 2006, 09:42 AM
Post #38





Musafir






QUOTE(Bacardi_Girl @ Mar 18 2006, 12:09 AM) *
Mai e nasoala chestia asta cu deocheatul...La mine iin familie cred ca e ceva ereditar...Cand eram mica bunicul meu m-a deochiat asa rau ca toti credeau ca mor asa rau mi-a fost...au chemat o baba din sat si dupa ce s-a chinuit femeia am scapat.Tatal meu iarasi deoache....de cate ori s-a intamplat sa mearga pe la vecini si sa-i placa anumite animalute,unele din ele mureau,restul se imbolnaveau.Si eu mai deochi dar rar.Trebuie sa simti ceva cu adevarat deosebit si sa-ti vina o stare mai aparte ca sa poti face asta.


incearca sa nu iuiti niciodata de ceea ce faci si atunci cind te minunezi cauta si scuipa spre fiinta respectiva !!!
poate ca ajuta sa nu ii faci rau !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
medeea2004
post Mar 18 2006, 06:15 PM
Post #39


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 568
Joined: 17-December 05
Member No.: 112



QUOTE(Mistaco @ Mar 18 2006, 09:42 AM) *
incearca sa nu iuiti niciodata de ceea ce faci si atunci cind te minunezi cauta si scuipa spre fiinta respectiva !!!
poate ca ajuta sa nu ii faci rau !!!



Nu este chiar asa de usor pe cat pare Mistaco (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/smile.gif)
Ori de cate ori ma minunez de persoana din fata mea, cum spuneam uneori imi dau seama de ce simt(si atunci scuip sa nu-l deochi, nu odata de "n" ori cat il am in fata mea), alteori din pacate nu dau atentie si deochi (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/sad.gif)

Mi s-a intamplat cateva seri in urma, exact cand a jucat Steaua cu Betis...era atat de entuziasmat de rezultatul Stelei omu' meu incat "n-am rezistat sarmului in care era invaluit de bucurie si l-am deochiat"...n-am dat atentie, mai bine zis nu m-am gandit absolut deloc ca-l pot deochia si s-a intamplat din pacate...brusc l-au luat durerile de cap, stomac...dar i-am spus "Tatal nostru..." de cateva ori si in final si-a revenit (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bacardi_Girl
post Mar 18 2006, 06:28 PM
Post #40


Membru de Onoare
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,542
Joined: 13-March 06
Member No.: 265



Mistaco sa stii ca are dreptate medeea2004.....Nu-i deloc usor,mai ales ca ceea ce simti atunci e asa de placut si din pacate nu ti se intampla des deloc si atunci prima chestie care-ti vine e sa mai stai in starea aia de "incantare".Totusi eu imi dau seama destul de repede ca sa remediez,cu tata e alta poveste....desi s-a cam invatat si el minte si-i pune pe oameni sa ascunda "obiectul incantarii" si daca nu se poate ii scuipa si se intoarce cu spatele.Oricum chestia asta e ceva deosebit....si atata timp cat n-o interpretezi drept un soi de putere pe care o poti folosi cand ti se nazare eu zic ca e ceva ce se poate tine sub control,aproape deloc grav.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V  « < 2 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 05:30 AM