IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Pudra: Compacta sau pulbere?, Marci, preturi, opinii
elle_ni
post Feb 26 2007, 05:20 PM
Post #1


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



As dori sa imi akizitionez o pudra, dar nu stiu cum sa o aleg.Pulbere sau compacta?Traslucida sau mata?Astazi am vrut sa imi iau MF translucent si mi s-a parut foarte inkisa la culoare.Vanzatoarea cica asta e singura nuanta translucent (IMG:style_emoticons/default/crying.gif) ...

Care este diferenta intre pudra mata si cea translucenta?Pe ce portiuni se foloseste una si pe care cealalta?Pot spune ca am tenul mixt spre gras, actual deshidratat si predispus la acnee....Kiar nu stiu ce tip de pudra ar fi adecvata tipului meu de ten.Ce ma sfatuiti?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
elle_ni   Pudra: Compacta sau pulbere?   Feb 26 2007, 05:20 PM
Blanche   elle_ni mi-am luat si eu pudra de la MF aia transl...   Feb 26 2007, 06:34 PM
elle_ni   Am vazut in Beauty Shop niste pudre dementiale de ...   Feb 26 2007, 10:32 PM
kalua   <...   Feb 28 2007, 05:22 PM
geoo   :magindesc: eu am pudra de la chanel poudre univer...   Mar 3 2007, 03:25 PM
sweet_girl   am si eu o intrebare in legatura cu pensulele..am ...   Mar 3 2007, 10:38 PM
geoo  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 23rd April 2024 - 02:33 PM