IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Kangoo jumps
Tudor
post Apr 1 2011, 07:09 PM
Post #21


ex Win-Win
*****

Group: Obsedat
Posts: 554
Joined: 16-May 10
From: IASI
Member No.: 8,548



Dragut, vad ca au aparut si in IASI pe la vreo 3 sali, in Bucuresti sunt vreo 24 deci ai de unde alege Cindy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Apr 1 2011, 11:39 PM
Post #22


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



Tudor, vrei sa te apuci si tu?
Cred ca ai vazut si in video-ul pus de tine, din Iasi, erau si barbati practicand aerobicul pe arcuri. (IMG:style_emoticons/default/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gingerbread
post Apr 4 2011, 09:55 AM
Post #23





Musafir






Da Cindy, ai dreptate. Plus ca am inteles ca daca nu ai o conditie fizica buna (adica sa fi facut un pic de sport inainte) este destul de greu si epuizant kangoo.
Un baiat pe arcuri ar fi super funny! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Laryss_A
post Apr 4 2011, 04:45 PM
Post #24


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,448
Joined: 13-January 06
From: in the middle of nowhere
Member No.: 149



Am facut si eu cu a mea jumatate (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) si nu e funny ca nu ai suflu sa mai si razi, e OMOR (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) pana te obisnuiesti. Prima ora am zis ca imi dau duhul, a doua la fel, a treia ceva mai bine si tot asa. Dar conteaza si instructorul, el dicteaza ritmul. Din noi a scos untul, pot spune ca e cel mai solicitant sport din cate am incercat. Pe de alta parte, cu o alta instructoare era mai relax, duceai pana la final fara sa simti nevoia unei pauze. Apoi am intrerupt ca rupea de bani si am preferat un abonament la sala plus aerobic.

De ceva vreme s-a deschis un centru specializat in Kangoo Jumps, in Bucuresti, in Pantelimon parca. Au acum grupe speciale pentru copilasi, inainte erau la gramada si abia asta era funny - sa topai cu fetite de 10-11 ani (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tudor
post Apr 5 2011, 05:21 PM
Post #25


ex Win-Win
*****

Group: Obsedat
Posts: 554
Joined: 16-May 10
From: IASI
Member No.: 8,548



Mi se pare foarte distractiv dar si costisitor in acelasi timp la 25RON sedinta, m-as duce de placere sa ma zbenguiesc pe acolo.
Deocamdata as vrea sa ma inscriu la o sala... sper pe finalul lunii astea.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 08:10 PM