IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Concurs editorialist eLady.ro, Un imbold... :)
Diana.
post Jan 19 2008, 04:30 PM
Post #21


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



pai oricum dureaza pina fac cel putin 25 de articole minim 2 persoane, ca nu ies la foc automat... deci ai timp. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

PLUS ca am spus, cu cit sint mai multe persoane inscrise, cu atit creste si premiul. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lxn
post Jan 19 2008, 05:03 PM
Post #22





Musafir






Eu abia astept sa scriu pentru elday, primul pas a fost facut, sper sa urmeze mai multi. Insa, asa cum spunea si forte, daca scriu, voi scrie din placere, nu pentru premii.
Premiul cel mai frumos pentru mine este ca am descoperit, aici, pe forum, o companie extrem de placuta, niste persoane volubile, vesele, hazlii, care stiu sa-ti vorbeasca si care te fac sa te simti bine, desi au si ele problemele lor. Am mai descoperit ca elady este un loc in care nu exista invidie, nu exista rautati, ci exista suflet, si tot ce se scrie este cu intentie buna.
Recunosc, la inceput mi-a fost tare teama, teama pentru ca nu mai scrisesem vreodata pe un forum, teama pentru ca nu stiam ce trebuie sa fac sa ma fac placuta, teama de a nu fi respinsa pentru ca "bisericutele" sunt formate, teama ca voi fi in plus... inca "una" care vrea atentie. Insa nu a fost deloc asa. Am descoperit aici prietenele pe care, dupa ce am intrat la facultate, le-am pierdut. Am descoperit ca pe un forum te poti distra >> vezi bar & lounge<< (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) , am descoperit ca pot sa descopar la mine lucruri noi prin... voi.
Nu sunt de mult timp aici, nu stiu cat de bine m-am integrat din punctul vostru de vedere, insa eu ma simt aici ca acasa, o casa de suflet in care pot sa rad sau sa fiu trista, o casa unde pot sa petrec alaturi de persoane minunate si pot sa ma bucur de prietenii fara obligatii. Nu aud "de ce nu m-ai sunat, n-ai timp de mine, eu ti-am dat sms ultima oara etc".
Vreau sa va multumesc voua, sufletelor frumoase care formeaza acest camin minunat, pentru ca nu va pierdeti niciodata umorul, dorinta de a ajuta si prietenia, indiferent de unde locuiti sau ce religie aveti!

(IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)

M-a luat valul... nici macar n-are legatura cu topicul... numai inceputul are (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
divi2007
post Jan 19 2008, 05:23 PM
Post #23





Musafir






lxn ma regasesc in ce ai scris

eu va sustin fetelor ca talent la scris nu am si tare mi as dori sa pot pune pe hartie ce am pe suflet dar asta e de unde nu e nici d zeu nu cere (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
ma bucur ca pot citi ce scriu alti si ca ma regasesc in povestile lor uneori

va tin pumnii (IMG:style_emoticons/default/friends3.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 21 2008, 12:27 PM
Post #24


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Hai, bre, ca nu am mai primit nimic... cine zice ca nu aveti talent? lasati-ne sa ne convingem ca e asa... .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cindy
post Jan 21 2008, 04:36 PM
Post #25


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 7,155
Joined: 3-February 06
From: the Moon
Member No.: 180



lxn, foarte frumos ce ai scris! (IMG:style_emoticons/default/friends3.gif)

This post has been edited by sweet_girl: Jan 21 2008, 04:37 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Jan 21 2008, 05:18 PM
Post #26


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



lxn...aproape ca am lacrimat... (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)

eu nu am talent la scris nici daca imi sopteste un spiridus la ureche. eu sunt antitalent inascut.(se scrie cumva cu 2 de n? (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) )
tare mi-ar fi placut si mie sa fiu in stare sa pun 2 vorbe pe o hartie...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jan 21 2008, 05:21 PM
Post #27


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



cu 2 x n; iti dai seama ca trebe ptr ca atunci cind il pronunti e dublu (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) asta e testu`
... ia mai dati-o incolo cu talentu` innascut... ati incercat macar?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
albinuza
post Jan 21 2008, 05:23 PM
Post #28


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 7,935
Joined: 9-December 05
From: Bra, Italia
Member No.: 56



am zis eu ca cu 2 de n....

eee io nici imaginatie nu am la capitolul asta. nu cred ca as fi in stare sa scot vreun subiect... rozy are talent...
cand era mica scria niste povestioare de ce dadea pe spate... da nush de ce nu a mai scris de la un moment dat....
daca reusesti sa o convingi...are si idei...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rozy
post Jan 21 2008, 05:29 PM
Post #29





Musafir






ce-ai fata? mi-a trecut de mult perioada de creatie (IMG:style_emoticons/default/closedeyes.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Teocris
post Jan 21 2008, 09:52 PM
Post #30


V.I.P.
*******

Group: Administratori
Posts: 6,891
Joined: 9-November 07
From: Sibiu
Member No.: 2,591



Am si eu ceva pe teava.....
Pazea ca vine(curand) (IMG:style_emoticons/default/indragostita.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 04:44 PM