IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

96 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Comenzi cosmetice & stuff de pe site-uri straine, magazine online din strainatate
Ala80
post Feb 18 2007, 04:04 PM
Post #41


Oli, Popeye's babe
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,290
Joined: 7-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 194



Matza_mica, daca faci o comanda on line, nicio firma din USA nu va expedia marfa in Romania. Solutia ar fi sa comanzi marfa la o pritena care locuieste acolo, iar apoi ea sa-ti trimita comanda sub forma de cadou, in Romania. Sper ca ai inteles. Daca nu, discutam mai multe prin PM.
(IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Jun 25 2007, 12:01 AM
Post #42


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



Ta nanananna~!
mi-am facut comanda pe strawb (cu cardul ING) si au venit produsele! parfumelul e super.. de fapt parfumelele.
si azi am mai pus inca 2 comenzi (zi de nastere, bla)..
sunt super multumita si pachetele ajung cam in 10 zile. o sa vad si eu ceva de la tigi. momentan mi-am luat o lotiune de corp de la H20, sunt curioasa cum e.. am citit pe aici mai demult de h2o. sa vedem (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chocolatte
post Aug 24 2007, 12:00 AM
Post #43


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 16
Joined: 22-February 07
Member No.: 1,235



Ce parere aveti despre parfumurile comandate de pe internet? Chiar sunt originale...? A comandat cineva? As vrea sa imi iau unul, dar nu stiu ce sa fac... (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) parca nu prea am incredere. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Astept raspuns....multumesc mult (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 24 2007, 12:14 AM
Post #44


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



In general magazinele online consacrate din strainatate- cele cu citiva ani de functionare in spate- nici nu au "maimute".
Eu am vazut si la magazin normal "maimute"- cica tendre poison de la dior- facatura facaturii, am luat-o pe aia la rost :doamnaa, vindeti produse contrafacute, doamna?" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
S-a albit, sint si acum convinsa ca stia ca vinde facaturi la pret de original.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Aug 26 2007, 03:51 PM
Post #45


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



eu mi-am luat de pe strawberry unul. si lui vreo 4 (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
nu cred ca umbla ei cu gainarii..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
chocolatte
post Aug 26 2007, 07:45 PM
Post #46


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 16
Joined: 22-February 07
Member No.: 1,235



(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) merci (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) ...chiar nu am mai intrat pana acum pe strawberry. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) insa sunt putin curioasa...cam in cat timp livreaza produsele si daca trebuie sa mai platesti ceva pentru transport... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) dar de site-urile romanesti ce ziceti (gen esente , parfume, delight si altele) (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) pupici (IMG:style_emoticons/default/iloveelady.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Aug 26 2007, 08:33 PM
Post #47


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



de pe site-uri romanesti nu stiu.. si nici nu ma tenteaza sa incerc, sincer. sunt prea multi tepari pe la noi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
iti poti face comanda si ajunge cam in 7-10 zile lucratoare. de platit, poti folosi un card ING. NU te costa nimic transportul. da-mi pm daca vrei sa mai afli ceva.
(IMG:style_emoticons/default/kiss.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Aug 26 2007, 08:37 PM
Post #48


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Meg, de ce nu deschizi un topic pe teme asta?
(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Meg
post Aug 26 2007, 08:42 PM
Post #49


Membru de Onoare
*******

Group: Editorialist
Posts: 3,877
Joined: 9-December 05
From: Here and There
Member No.: 70



pai acu frunzaream pe aici, am impresia ca am mai spus acelasi lucru pe undeva.. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fortelady
post Aug 26 2007, 09:32 PM
Post #50





Musafir






QUOTE(chocolatte @ Aug 24 2007, 01:00 AM) *
Ce parere aveti despre parfumurile comandate de pe internet? Chiar sunt originale...? A comandat cineva? As vrea sa imi iau unul, dar nu stiu ce sa fac... (IMG:style_emoticons/default/nesigur.gif) parca nu prea am incredere. (IMG:style_emoticons/default/magindesc.gif) Astept raspuns....multumesc mult (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) (IMG:style_emoticons/default/322.gif)

daca sunt luate de pe site-uri "acum, 1000 de parfumuri originale" etc - eventual cu site-ul de prezentare pe un domeniu gratuit, eu zic sa nu comanzi, ca riscul de frauda e foarte mare.
de la marile magazine care au si comenzi online, nu vad ce s-ar putea intampla...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

96 Pages V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 01:39 AM