IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Tratamente naturiste impotriva acneei, Cine ce a incercat
Dr. Mircea Popa
post May 3 2011, 06:58 PM
Post #21





Musafir






Incercati si minunata crema Aquabelle:

editat

Este 100 % naturala

This post has been edited by Globetrotter: May 3 2011, 07:00 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cornelia_
post Jan 4 2013, 07:41 PM
Post #22


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 4
Joined: 4-January 13
Member No.: 11,585



QUOTE(angeldust @ Feb 9 2009, 02:51 PM) *
Ca tot veni vorba de naturiste, eu nu mai enumar ce am incercat, ideea e ca nimic nu a dat rezultatele dorite.

Vroiam sa va intreb daca a incercat cineva o cura de detoxifiere de genul asteia ->>> http://en.wikipedia.org/wiki/Master_Cleanse ?
Astea sunt ultima chestie pe care am de gand sa o incerc, si in speranta ca nu mor pe parcurs o sa va impartasesc din pareri (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

salut,
in cazul unui ten acneic cu probleme severe sau nu se trateaza in salon...cu produse profesionale. atentie la tehnologia folosita de saloanele de cosmetica de cartier. Dupa cateva sedinte la un salon profesional cu aparatura specifica veti putea controla acnea si continua tratamentul acasa, ceea ce inseamna ca investitia initiala in tratamente la salon nu va mai fi costisitoare dupa...
la fel recomand sa folositi o baza de machiaj sau un corector medical (in afara am gasit brandul dr. Hauschka, la noi nu se gaseste) peste care sa aplicati un fond de ten mat, pentru ten acneic, sunt produse care reduc excesul de grasime si pastreaza tenul curat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prajiturapufoasa...
post Jun 1 2013, 01:46 AM
Post #23


Tratabil
**

Group: Tratabil
Posts: 82
Joined: 13-November 12
From: Bucuresti
Member No.: 11,509



ce iti face la un salon? iti scoate punctele negre si te da cu ceve creme secrete, care nu se gasesc si in comert?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Jun 1 2013, 10:02 AM
Post #24


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Daaa, de-alea de la faimoasa marca SPAM, Prajiturico (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bebe81
post Mar 20 2015, 01:03 PM
Post #25


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 31
Joined: 20-March 15
Member No.: 12,807



Acneea e o afectiune de care nu se scapa asa de usor. Eu momentan fac acum o cura si sper sa reusesc sa indepartez definitiv acneea. Incerc de ceva vreme sa scap de cosuri, dar nu prea mi-a iesit pana acum.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
forana
post May 26 2015, 12:02 PM
Post #26


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 26-May 15
Member No.: 12,860



Salut!

Si eu am avut mari probleme cu tenul, ani de zile, aveam eruptii urate de tot, foarte inestetice. Dupa multe tratamente scumpe si fara efecte majore am descoperit ceva natural, usor de aplicat. Este vorba de batonul antiacneic de lapromovare de produs - contactati-ne pentru promovare. Cautati pe net, au mai multe produse minunate. Un sapun cu produse apicole cu care ma spal in fiecare dimineata, o crema pentru ten sensibil (da, am si problema asta care s-a remediat foarte frumos de la crema BIPA) si batonul antiacneic, care sincer face minuni. Au si preturi foarte accesibile si mie mi-a placut ca sunt produse fara conservanti. Fata mea arata foarte bine, dimineata cand ma trezesc si ma uit in oglinda si sunt recunoscatoare si foarte fericita ca se fac si in Romania produse de calitate.

Va doresc la toate sa scapati de cosuri, asa cum am scapat si eu (IMG:style_emoticons/default/322.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post May 26 2015, 03:22 PM
Post #27


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Buna, Forana!
Te astept cu un email sau un mesaj din contact pentru a discuta despre posibilitatile de promovare ale firmei pe care o reprezinti.
Multumesc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
grig1984
post Sep 16 2015, 10:35 AM
Post #28


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 43
Joined: 4-February 15
Member No.: 12,746



Sunt mai multe modalitati prin care se poate scapa de cosuri, dar tratamentul trebuie facut pana la capat. Daca nu se respecta corect regulile atunci cosurile nu au cum sa dispara in totalitate.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 16 2015, 12:51 PM
Post #29


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Minte-te singurel. Exista forme de acnee care nu se vindeca niciodata, din pacate.
Ia-o pe Cameron Diaz, de exemplu: crezi ca nu a facut tratamente, nu are bani pentru cele mai scumpe proceduri? Si totusi...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lore9090
post Oct 28 2015, 01:33 PM
Post #30


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 34
Joined: 10-April 15
Member No.: 12,834




Depinde de cauza care a dus la declansarea problemei si de cat timp ai acnee. In primele etape de dezvoltare cica se vindeca mai repede.

Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 09:37 PM