IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Intalnirea forumistelor...cu acnee :)
tits_herbert
post Feb 3 2006, 11:50 AM
Post #21


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



eu am o turma, in frunte :P, plus ca pot sa-mi tatuez un semn distinctiv pe antebrat si sa-l incordez ca sa ma recunoasteti ::)
Numai sa fie in weekend :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berbecutza
post Feb 3 2006, 11:51 AM
Post #22


perpecenia sa
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,432
Joined: 8-December 05
From: berbeceni
Member No.: 49



eu am mai spus..nu sunt bubu.... eu am doar o "minuscula" problema cu shopping-ul a tot ceea ce inseamna produs de ingrijire  :fluierat:

dar vreau sa va cunosc (ca poate nu am toate cremele de pe piata  :-X) sper sa fie ok ziua, atat  ;) pup u all bubus  :-*  :-*
ah, si sunt din buc  ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Feb 3 2006, 11:52 AM
Post #23


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



QUOTE
eu am o turma, in frunte :P, plus ca pot sa-mi tatuez un semn distinctiv pe antebrat si sa-l incordez ca sa ma recunoasteti ::)
Numai sa fie in weekend :-*


e musai week-end, k latfel io nu am cui lasa pe bebe  :(...pliiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzz, sa fie week-end....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Feb 3 2006, 11:53 AM
Post #24


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



pai elle_ni care se ocupa cu si anume organizarea acestei vaste intruniri de turme?

ps. Berbe nu stiu mama sa vii cu ceva la activ, un manz, un miel purulent ;D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Feb 3 2006, 11:55 AM
Post #25


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



QUOTE
eu am mai spus..nu sunt bubu.... eu am doar o "minuscula" problema cu shopping-ul a tot ceea ce inseamna produs de ingrijire  :fluierat:


berbe, te INVIdiez....ca nu esti bubu, io sunt  :(....da'alsa ca-si face homeopatie efectu' si sa vedeti voi ce mumoasa ma fac  ::)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aura
post Feb 3 2006, 11:56 AM
Post #26


Tratabil
**

Group: Membru
Posts: 81
Joined: 2-February 06
Member No.: 175



Scuzeee. Ups. Am luat mesajele la rand si m-am vazut. Dar poti sa ma treci ca resedinta: Bucuresti. Pentru ca vin acasa mai... 8)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Feb 3 2006, 11:57 AM
Post #27


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



Inca o turma la activ :D, uraaaa :-*
Hai mey care se ocupa cu manarea turmelor catre o cafenea, ceva ??? Sau unde sa se petreaca?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Feb 3 2006, 11:58 AM
Post #28





Musafir






Eu vin DOAR dc gasesc insotitor de drum , ca am oroare de calatorit  si mai ales de calatorit singura  :-X
Anyway , mi-am propus ca pana la vara sa ajung musai in bucale . Sa nu mai imi ziceti mie angeldust dc n-o fi asa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
elle_ni
post Feb 3 2006, 11:59 AM
Post #29


Incurabil
*****

Group: Incurabil
Posts: 763
Joined: 16-December 05
Member No.: 107



pai...ar trbui vreo 2-3 gagici din buc sa ne ocupam....ca daca e pe bune si vine lumea,a r trebui sa rezervam undeva neshte locuri, intr-un loc fara fitze 9ca mor cand aud/vad fitze), sa fie si ieftinutz,ca nu toate ne permitem, apoi, nu o sa stam o ora si gata, deci e musai sa fie mai ieftinutz locul, k s aputem sa ne etenizam, si, daca avem onoarea sa vina si fetele din tara, atunci cred k-o sa kefuim beton pana dimi (cu acordul majoritar, of course....facem exceptie ca fumul dauneaza la tenul asta cacacios....)

io ma ofer in colaboarare cu inca cineva sa ne ocupam de "aranjament", da' imi mai trebuie o persoana umblareatza, k daca io's mamica, nu am mai iesit de multiosr prin baruri si alte alea, si nu mai stiu ce si cum....

deci, care mi se alatura?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tits_herbert
post Feb 3 2006, 12:00 PM
Post #30


---
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 5,601
Joined: 8-December 05
Member No.: 28



angel daca vii cu turma ce-ti mai trebuie, vorbiti pe drum, depanati... :-* Te asteptam cu drag ::)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 04:42 PM