IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Coafuri & Frizuri de mireasa, Modele de coafuri si frizuri pentri mirese
al3na
post Nov 28 2011, 05:35 PM
Post #21


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 3
Joined: 28-November 11
Member No.: 10,809



Mie imi plac mult accesoriile mai putin folosite!Coafurile de acest fel sunt foarte frumoase, chiar si cocurile ridicate sus, desi e suna ca fiind un coc clasic, chiar arata clasic, foarte simplu cu detalii foarte fine. Si imi plac si florile in par. Le ador!
Reason for edit: spam scos linkul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anca 30
post Jul 6 2012, 10:36 PM
Post #22


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 6-July 12
Member No.: 11,307



Buna seara,

As avea nevoie de un sfat: am nunta peste exact 2 saptamani. Am constatat cu mare stupoare ca prietenele la care am fost la nunta, nici nu m-au cautat sau cele care au sunat pentru confirmare doar s-au scuzat invocand motive strict financiare ca nu vor fi alaturi de mine, ca lucreaza, ca sunt in strainatate, ca sotul tocmai a ramas in somaj, si aici ma refer ,la vechi prietene la care am fost la nunta si cu care am impartit anii tineretii.
constat cu mare durere in suflet ca pe cele pe care le-am socotit prietene si alaturi de care am fost ...s-au evaporat.
as avea nevoie de o prietena adevarata, pentru ca trebuie sa merg la ultima proba pentru rochia de mireasa si nu mai am cu cine.
sfatul obiectiv al unei prietene de incredere imi lipseste.
sa caut pe cineva? mai are vreun rost sa sun pe vreuna? sau sa merg singura? sa am incredere in femeia care isi vinde / inchiriaza rochia pentru a scoate un profit sau sa ma milojesc la una?
doresc sa schimb rochia pentru ca este extrem de simpla , sa spunem banala, stil sirena, fara trena , care are doar 2 mici flori pe ea.
chiar daca imi fac nunta singura, fara nici un ajutor material din partea nici unei familii, cred ca o data in viata merit si eu ceva frumos.
Multumesc anticipat tuturor celor care imi vor raspunde.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elena Beatrice
post Jul 18 2012, 02:40 PM
Post #23


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 5
Joined: 18-July 12
Member No.: 11,326



Eu cred ca niste cocuri coafuri foarte bine aranjate si moderne merg mana in mana cu aspectul placut al unei fete imbracate in rochia de mireasa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angyca
post Dec 22 2012, 09:43 AM
Post #24


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 1
Joined: 22-December 12
Member No.: 11,576



QUOTE(Szimcsi @ Jul 8 2007, 05:47 PM) *
coafuri mireasa
Uite ceva in genul asta vreau eu, dar mai "aranjat" nu asa ciufulit

hello eu sunt coafeza si-mi plac coafurile elaborate ,nu bucle in nici un caz dar tot ceva facut din bucle ,valuri cu straturi de par deasupra ,,nebunii ,nu stiu cum sa postez poze dar o sa incerc

(IMG:http://i45.photobucket.com/albums/f73/Szimcsi/articol_03_1110707863.jpg)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nasty
post Jul 17 2014, 11:09 PM
Post #25


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 17-July 14
Member No.: 12,539



buna seara...luna viitoare fac botezul fetitei mele si ne gandeam si sa ne cununam religios...imi doresc o rochie de mireasa si ma gandeam poate mi-o doneaza careva...sunt extrem de scumpe pentru mine... sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DidiD
post Jun 21 2016, 08:53 AM
Post #26


Contaminat
*

Group: User Banat
Posts: 1
Joined: 21-June 16
Member No.: 13,162



QUOTE(Nasty @ Jul 18 2014, 12:09 AM) *
buna seara...luna viitoare fac botezul fetitei mele si ne gandeam si sa ne cununam religios...imi doresc o rochie de mireasa si ma gandeam poate mi-o doneaza careva...sunt extrem de scumpe pentru mine... sad.gif



Buna, miresicilor! Am intrat si eu de curand in randul doamnelor si stiu cat de tensionata este perioada dinaintea nuntii. Eu cel mai tare m-am stresat cu aranjatul. Dar toata lumea mi-a admirat look-ul la nunta. Intr-adevar fetele de la SPAM CAT CASA au avut grija ca eu sa fiu o adevarata printesa la nunta mea. Va sfatuiesc din tot sufletul sa mergeti la acest salon. Se ocupa mult de cliente nu numai pentru ca e vorba de o nunta, ci in general, sunt super, adevarati profesionisti. Puteti avea toata increderea ca veti fi superbe la nunta daca mergeti la salonul SPAM CAT CASA. Au tot ce vreti si nu este scump. Aveti grija de voi!

Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 10:53 AM