IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V  « < 2 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cabinete veterinare-medici buni, Lista cu medici veterinari dupa oras
mititik
post Jul 22 2008, 06:16 PM
Post #31


Membru de Onoare
*****

Group: Obsedat
Posts: 703
Joined: 7-December 05
Member No.: 4



De canisa tara asta am mai citit si numai lucruri bune. E foarte aproape de noi si cred ca o sa le facem si noi o vizita prin august, daca si aici sunt laudati. Tare as vrea sa dau de un doctor bun ca nu am avut decat experiente negative cu veterinarii! (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neith
post Sep 3 2008, 07:27 PM
Post #32





Musafir






Pentru probleme dermatologice o recomand cu toata caldura pe dra. doctor Mihaela Babaua. Am avut ocazia sa lucrez cu ea la un moment dat si este un om exceptional. Si, evident, medicul motanului meu (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . In prezent o gasiti la Marco vet. Unde e cam scump totul ca au pretentia de spital de lux, insa ea e un om intr-adevar special. La aceeasi clinica pot sa o mai recomand si pe dr. Mendea Adela, la fel, un medic foarte dedicat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kale
post Oct 11 2008, 08:31 AM
Post #33


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 303
Joined: 9-December 05
Member No.: 69



serban zamfirescu de la innovet...un medic foarte bine informat, care se informeaza continuu...cabinetul este bine utilat cu aparatura necesara analizelor compete...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ambra
post Nov 6 2008, 02:48 PM
Post #34


Contaminat
*

Group: Contaminat
Posts: 2
Joined: 6-November 08
Member No.: 5,275



Eu il recomand cu mare caldura pe dr Fulger Stefam de la Happy Pet. E pe str. Ion Neculce nr.67 din sectorul 1, Bucuresti. Poate fi gasit la 021.666.58.21 sau la 0722.277.028. Recent si-a prelungit programul pana la ora 21 in cursul saptamanii si are preturi speciale pentru cateii sau pisicutele de pe strada.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jo-Anna
post Sep 1 2010, 03:24 PM
Post #35


Invincitus
*****

Group: Obsedat
Posts: 959
Joined: 26-April 10
Member No.: 8,431



Diana un pisic a murit ( ghizmo) celalalt a disparut o saptamana asa ... Si a revenit ieri (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Nu stiu cum e pisoiul a trebuit sa il las la vet , si sa sun pe dupa amaiza ... ca doftorul era plecat , iar cand revine se uita el la Silver (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciresica
post Sep 1 2010, 04:10 PM
Post #36


V.I.P.
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,450
Joined: 9-December 05
From: In livada
Member No.: 51



Am o colega la munca, sta la curte si are un pisoi. Pisoiul, tot asa, umbla prin vecini. Si are colega asta un vecin idiot care nu suporta pisoiul. Intr-o zi l-a prins si l-a batut, de a trebuit sa-i opereze coada. Multi idioti pe lumea asta. (IMG:style_emoticons/default/crazy28.gif) (IMG:style_emoticons/default/UP202.gif) (IMG:style_emoticons/default/frustaremare.gif) Innebunesc cand vad animale care patesc asa ceva.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 1 2010, 04:28 PM
Post #37


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Mai Jo, dar prin ce emotii treci si tu... Eu am specat ca sint toti bine...
Cire, aia nu sint oameni, sint niste jigodii! Fac rau pentru ca pot sa arate ce puternici sint ei in "lupta" cu un animalut! Impuscati ar trebui! Si eu sun acum la veterinar sa vad ce fac cu negul Arei, ca are unul pe un picior, a crescut si toata ziua il murseca si ii curge singe, se ascunde ca stie ca o oprim cind vedem ca face asta...

Am vorbit, tre` sa o ducem la alt medic veterinar, - io ii zic lu nenea ala mecanicul, ca parca nu duci animalulutul la medic, ci urci masina in service pe rampa- care e specializat pe chirurgie- si ala vine luni de-bia in Craiova ca e plecat la Bucuresti... Damn, pacat ca nu poate sa o faca dra Sorana!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danati
post Sep 1 2010, 10:02 PM
Post #38


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 344
Joined: 11-March 07
Member No.: 1,329



Stiu despre ce vorbesti, Diana. Eu sper sa nu mai ajung ever, nici macar in apropierea cabinetului lui. Asa experiente neplacute am avut acolo (IMG:style_emoticons/default/crying.gif)
Jo, imi pare rau de Ghizmo, sper ca macar Silver e bine.
O seara buna tuturor !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana.
post Sep 1 2010, 10:48 PM
Post #39


Fondator eLady.ro
*******

Group: Administrator
Posts: 33,779
Joined: 7-December 05
Member No.: 5



Danati, e cel de pe drumul care duce spe facultatea de medicina? Daca da, inseamna ca vorbim de aceeasi persoana. Am inlemnit cind am dus-o pe Ara in primavara la el,ca doctorita noastra era cu doctorul nostru la Timisoara, dl Horia a facut un infarct la nici 39 de ani - si Ara tusea si nu am avut incotro... Of, si Mister zicea ca ai nostri ar putea sa fie mai buni, insa dupa vizta la mecanic, mi-a zis ca abia asteapta s ase intoarca baietii nostri, ca ii cunostem de 9 ani jumate si ca sint super ok!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
danati
post Sep 2 2010, 09:36 AM
Post #40


Dependent
***

Group: Dependent
Posts: 344
Joined: 11-March 07
Member No.: 1,329



QUOTE(Diana @ Sep 1 2010, 11:48 PM) *
Danati, e cel de pe drumul care duce spe facultatea de medicina? Daca da, inseamna ca vorbim de aceeasi persoana. Am inlemnit cind am dus-o pe Ara in primavara la el,ca doctorita noastra era cu doctorul nostru la Timisoara, dl Horia a facut un infarct la nici 39 de ani - si Ara tusea si nu am avut incotro... Of, si Mister zicea ca ai nostri ar putea sa fie mai buni, insa dupa vizta la mecanic, mi-a zis ca abia asteapta s ase intoarca baietii nostri, ca ii cunostem de 9 ani jumate si ca sint super ok!!!

Nu, eu vorbeam de cel de pe Calea Bucuresti, stii tu. Pe mine acolo m-a trimis Sorana ca doar el avea aparat pentru radiografie.
Despre cel de pe langa medicina veche ( de fapt, pe unirii, nu, spre parc ? ) am o parere ok, sa zic. Pe mine m-a ajutat cu niste medicamente pe care nu le-am gasit in alta parte, dar despre partea cu interventiile chirurgicale nu stiu pe nimeni care sa fi avut vreo experienta acolo.
Mai sunt doi frati din Bucuresti care au cabinet pe Stefan cel Mare si care am inteles ca sunt foarte bine pregatiti, si cred ca fac si interventii chirurgicale, dar banuiesc ca Sorana nu colaboreaza cu ei, de asta nu te-a trimis acolo.
Mult succes cu Ara, sa fie bine (IMG:style_emoticons/default/322.gif) Cand te duci ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pages V  « < 2 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic
4 User(s) are reading this topic (4 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 02:49 PM