IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Oameni care iti aduc ghinion...
blu_dea
post Aug 22 2006, 02:26 PM
Post #1





Musafir






Fetelor,de mult tot tin sa va impartasesc acesta parere a mea.Voua nu vi se intampla ca in prezenta anumitor oameni sa nu va simtit bine,sa aveti o stare de disconfort,desi nu va certati cu pers respectiva?Eu am intalnit cateva pers.de genul asta.Nu a fost o problema,le-am evitat.My big problem este ca prietena mea cea mai buna imi aduce ghinion!Imi dovedeste asta de fiecare data cand ne vedem/auzim.Mi-e greu sa exemplific acum,dar,credeti-ma,e o constatare facuta dupa ani de petrecut impreuna.O cunoshtiintza experta in parapsihologie si kestiuni oculte (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/tongue.gif) mi-a zis ca are un camp energetic negativ,ca eu sunt foarte receptiva la undele ei negative... (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/blush.gif)
Ce parere aveti?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Replies
marymag
post Jul 31 2007, 08:32 PM
Post #2


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 1
Joined: 31-July 07
Member No.: 1,958



QUOTE(blu_dea @ Aug 22 2006, 03:26 PM) *
Fetelor,de mult tot tin sa va impartasesc acesta parere a mea.Voua nu vi se intampla ca in prezenta anumitor oameni sa nu va simtit bine,sa aveti o stare de disconfort,desi nu va certati cu pers respectiva?Eu am intalnit cateva pers.de genul asta.Nu a fost o problema,le-am evitat.My big problem este ca prietena mea cea mai buna imi aduce ghinion!Imi dovedeste asta de fiecare data cand ne vedem/auzim.Mi-e greu sa exemplific acum,dar,credeti-ma,e o constatare facuta dupa ani de petrecut impreuna.O cunoshtiintza experta in parapsihologie si kestiuni oculte (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) mi-a zis ca are un camp energetic negativ,ca eu sunt foarte receptiva la undele ei negative... (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Ce parere aveti?

,,blu dea'' am citit ce ai postat tu aici si as vrea sa iti spun ceva despre acest gen de persoane....se simt inferioare,au nevoie de ,,tine'' pt a intra in societate,nu sunt dezvoltate spiritual si in cele mai multe cazuri nici intelectual,invidioase pe tine ca persoana la cum arati si ce ai,cauta sa te aiba in ,,vizor'' tot timpul sa-ti stie fiecare miscare,cand pierde terenul acesta se agita tare chiar incepe sa-ti cumpere cadouri scumpe...totul ca sa nu te piarda ...are nevoie de tine ..de siguranta ca te are...te vei rupe greu de ea sau niciodata...sunt multe de spus aici ,totul ca aceasta relatie sa mearga este ca tu sa fii calma in fata ei si sa-i dai siguranta ca totul e ok....stiu prin ce treci...dar acest lucru e usor insa daca incep ameteli si stare de slabiciune chiar daca ea nu este de fata atunci e mai grav....deci...FII CALMA IN FATA EI si atunci totul o ok,eu iti doresc sa ai putere si protectie de la cel de sus
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic
blu_dea   Oameni care iti aduc ghinion...   Aug 22 2006, 02:26 PM
tits_herbert   Avand in vedere ca dupa tot timpul asta in care ai...   Aug 22 2006, 02:44 PM
kary_pink   Deea nu vreau sa te superi pe mine.....priveste ca...   Aug 22 2006, 03:03 PM
fortelady   si legatura cu dragostea si sexul este.....? EDIT...   Aug 22 2006, 03:59 PM
berbecutza   :lol: vreau sa ma exprim...dar nu pot de ras :lol:...   Aug 22 2006, 04:03 PM
rossdale   sensi_blu_dea, eu cred ca undele negative ale amic...   Aug 22 2006, 04:48 PM
angeldust   Mah...ca exista persoane in preajma carora te poti...   Aug 22 2006, 08:28 PM
blu_dea   PROMIT SOLEMN k de azi incolo sa va scutesc de pre...   Aug 23 2006, 10:54 AM
carrie30   Nu trebuie sa o iei asa. Dar, continutul mesajului...   Aug 23 2006, 01:38 PM
Meg   nu a incadrat bine topicul - asa si? ce mare caz? ...   Aug 23 2006, 04:47 PM
girl22   Toate ca toate,dar si mie imi poarta ghinion o pri...   Aug 23 2006, 08:20 PM
tits_herbert   poate vorbeste prea mult si gesticuleaza.. daca se...   Aug 23 2006, 10:24 PM
angeldust   Eh.....genul asta de "prietene" complexa...   Aug 24 2006, 12:41 AM
tits_herbert   Aici nu poate fi vorba de ghinion ci de cum iti al...   Aug 25 2006, 02:18 AM
Dore   Dea, exista vampiri energetici, asta este un fapt ...   Aug 31 2006, 03:31 PM
pokemon   am si eu cunostinte de genul. desi nu mi au facut ...   Jun 8 2007, 07:52 PM
divi2007   si eu am cunostinte in prezenta carora nu ma simt ...   Jun 8 2007, 09:33 PM
marymag  

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2024 - 09:37 AM