IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Pandora Cosmetics, sau cum sunt prostiti oamenii
catalina77
post Dec 15 2005, 01:25 PM
Post #1


Incurabil
*****

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,498
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 54



Scriu acest topic pentru ca sunt extrem de intrigata. Stiam ca traim intr-o tara in care scopul principal e sa-i ardem pe cei de langa noi dar nu mi-am imaginat atata nerusinare... :- :-

Dar sa incep cu inceputul. Aceasta firma, Pandora Cosmetics, o ilustra necunoscuta se pare, are in desfasurare un concurs. Concurs la care participa cei alesi de ei, aleatoriu, dintr-o baza de date. O baza de date pusa la dispozitie de un operator de date cu caracter personal.

Ei bine, se pare ca bunica mea, o femeie de 70 de la vreo 100 de km. distantza de Bucuresti, primeshte aseara acasa un plic in care era anuntzata ca a castigat un apartament. Saraca...neshtiutoare cum este pentru ca traieste in satul ei de-o vitza si e total paralela cu ce se intampla, citeste, se mira si incepe sa-i intrebe pe cei ce ,credea ea, sunt mai destepti decat ea. Rezultatul? Vine acum 2 ore la Bucuresti, cu plicul in mana spunandu-i maica-mii ca a castigat un apartament. Situatia e tragica-comica deoarece pe o asemenea vreme, femeie de 70 de ani, bolnava si singura, isi lasa casa cu acareturi si oratanii si pleaca cu jalba in protzap. (IMG:http://www.elady.ro/forums/style_emoticons/default/ohmy.gif)

Mama ma suna pe mine...evident, i-am spus ca-i o tzeapa... :- Eu ma enervez, intru pe net, gasesc datele de contact si sun...raspunde o d-ara "dragutza" care imi inchide telefonul in nas in momentul in care o intreb daca pot vorbi cu o persoana de la dep. marketing.


Ideea e...cui ma pot adresa pentru o reclamatie?????
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 01:58 AM