IPB

Site eLady | Articole eLady | Adrese utile | Trimite articol pentru eLady.ro | Trimite adresa utila | Contact 

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Marimea conteaza?
vad_voci
post Jan 18 2006, 01:33 PM
Post #21





Musafir






mi se pare ca vorbitul asta despre sex al barbatilor a devenit intr-un fel demodat asa..parca nu mai e entuziasmul ala de pe la 20 de ani cand o bagai pe una in pat si dupa o noapte te simteai super erou :)

invi, despre poligamie..suna bine...dar chiar nu cred ca ne-am dori asa ceva...:|
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dore
post Jan 18 2006, 05:59 PM
Post #22


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Va rog sa postati ontopic, adica sa va referiti la cat de tare conteaza sau nu marimea. Daca nu va mai inspira subiectul, anuntati-ma si il inchid ca sa nu mai fie ispita continua pentru offtopicisme ;).

Am vorbit despre marimile masculine...dar despre marimile feminine ce ar fi de mentionat?  ::)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fahnell
post Jan 18 2006, 09:28 PM
Post #23


Dependent
***

Group: Membru
Posts: 270
Joined: 9-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 65



mai pritenii mei nu au mentionat nimic nici de aventuri tits..pe bune.
cat despre marimile feminine dore. eu am sa fiu sincer. imi plac femeile cu sani mai mici si mai delicati. dar am avut parte numai si NUMAI de femei pieptoase...una chiar mai pieptoasa decat sutienul cel mai generos (fara exagerare).
si cat priveste inaltimea..mereu am avut mignone ...si numai de la 1.75 in sus ...asta e. actuala are 1.80 si e si pipeptoasa (unele din voi o si cunosc).
mereu am vrut o tocilara ochelarista....si nici de din astea nu am avut parte. dar oricum in final nu aceste criterii au contat.
ce pot sa va spunc cu siguranta este ca barbatii care merita nu analizeaza femile din pct de vedere al marimilor. niste celulita niste sani mai lasati sau un fund nu f bombat sunt chestii care nu le observi daca tipa aia te face sa te simti TU langa ea. Cel mai important. Am stat cu o individa f draguta dar care la fiecare 5 min avea ceva de reprosat mie celor din ur etc etc (si nu o facea deloc in gluma). Era o femeie alturi de care simteam un stress constant..daca nu am pantofii nu stiu cum daca restaurantul asta nu e nu stiu cum. asa ca ....cu tot cu cracii ei mi-am bagat picioarele
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dore
post Jan 19 2006, 05:34 PM
Post #24


Explorator
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 1,677
Joined: 10-December 05
From: Bucuresti
Member No.: 78



Umbla prin folclor zicala ca daca partenerii nu se potrivesc la dans nu se vor potrivi nici la pat. Daca luam in considerare coordonata erotica a dansului (mai ales a dansurilor clasice), putem "evalua" un potential partener dupa folclor? ;)
Conteaza marimea pasilor facuti - atat a celor fizici, cat si a celor emotionali?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vad_voci
post Jan 19 2006, 06:47 PM
Post #25





Musafir






dupa folclor ar inseamna ca la hompaiala te potrivesti cu una cu doua picioare stangi.

dupa mine ar inseamna doar ca esti in cei 80 % barbati care nu arata veleitati de balerini.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
angeldust
post Jan 19 2006, 07:05 PM
Post #26





Musafir






:D e drept ca majoritatea barbatilor nu prea le au cu dansatul , dar cu toate astea eu pot spune cu siguranta ca imi dau seama dupa felul cum danseaza un tip dc ne potrivim in bed sau nu .Si nu e vorba dc danseaza bine sau nu , e vorba de miscari si gesturi , de limbajul corpului. Defapt nici nu e nevoie sa danseze , faza cu limbajul corpului se aplica oricand . In general mi se par foarte atragatori tipii cu miscari foarte sigure si relaxate in acelasi timp .Imposibil unul din ala sa nu stie sa faca nimic cu tine  :P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
invisible
post Jan 19 2006, 07:13 PM
Post #27


Another Stranger Me
******

Group: Membru de Onoare
Posts: 2,084
Joined: 8-December 05
From: Capital City
Member No.: 40



cred ca angeldust a ascultat prea mult Leonard Cohen in ultima perioada :D

QUOTE
Imposibil unul din ala sa nu stie sa faca nimic cu tine


Ei, asa, ceva acolo, poate sa faca orice barbat, depinde acum la cat te astepti in general de la el. Hope is the first step to disappointment, nu? ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
berbecutza
post Jan 20 2006, 12:35 PM
Post #28


perpecenia sa
*******

Group: Membru de Onoare
Posts: 4,432
Joined: 8-December 05
From: berbeceni
Member No.: 49



QUOTE


ai uitat de adorabil :|
Go to the top of the page
 
+Quote Post
vad_voci
post Jan 20 2006, 12:39 PM
Post #29





Musafir






n-am uitat. dar accentul acum era pe minunat

":|" - contagios nu? :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pisoiash
post Jan 20 2006, 12:39 PM
Post #30


Contaminat
*

Group: Membru
Posts: 7
Joined: 20-January 06
Member No.: 157



aici sunt de acord cu albinutza.....(nu ma refer la fostul ei...ca nu am de unde sa stiu cum e ....nici la dans si nici in pat), :o insa va pot spune ca am avut si eu o experienta asemanatoare....nu avea nici o gara cu dansul insa.... ::) la capitolul pat...nu iti venea sa te mai dai jos din el sa de pe el)  :-*
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Pages V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 05:09 PM